Set šľapací traktor Jim Loader BIG s nakladačom a prívesom a odrážadlo štvorkolka Quad s klaksónom

Popis produktu

Set šľapací traktor Jim Loader s nakladačom a prívesom odrážadlo štvorkolka Quad s klaksónom je výnimočná sada hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré milujú svet kolies. Výhodný set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky od nemeckého výrobcu BIG sa vyznačujú vysokou kvalitou, odolnosťou a vďaka UV filtru si zachovajú nádherný vzhľad aj po dlhom používaní. So setom hračiek sa zabavia súrodenci, aj kamaráti. 

Traktor pre deti na šliapanie Jim Loader BIG s nakladačom a prívesom zelený

Detský traktor Jim Loader je realistický traktor vhodný pre deti od 3 rokov. Traktor na šliapanie má reťazový pohon, vlastnú naberaciu lyžicu a príves v zadnej časti. Traktor pre deti má nosnosť 50 kg a pohodlné nastaviteľné sedadlo. Na volante traktora sa nachádza aj klaksón.

  • traktor na reťazový pohon
  • mechanický klaksón
  • nakladač v prednej časti
  • nosnosť nakladača 3 kg
  • príves v zadnej časti
  • nosnosť prívesu 25 kg
  • rozmery 169*46*54 cm
  • nosnosť 50 kg
  • hmotnosť balenia 11,6 kg

Odrážadlo štvorkolka Quad BIG s klaksónom čierne

BIG odrážadlo pre deti Quad v prevedení štvorkolky vás zaujme krásnym terénnym prevedením. Odrážadlo v neutrálnej čiernej farbe so zelenými doplnkami je vhodné pre väčšie deti od troch rokov. Pre dieťa je odrážadlo Quad veľmi atraktívna hračka, na ktorej môže trénovať svaly na nohách a zažiť veľa zábavy pri pretekoch s priateľmi. Keďže autíčko sa pohybuje pomocou odrážania detských nožičiek, dieťa nenaberie takú veľkú rýchlosť ako pri bicyklovaní. Odrážadlo BIG v štýle terénneho auta dekorujú nálepky. Volant odrážadla určuje smer jazdy a navyše je vybavený funkčným klaksónom. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené ÚV ochranou. BIG detské odrážadlo je skvelou pomôckou pri motorickom a pohybovom vývoji vášho dieťaťa.

Robustné kolesá štvorkolky Quad majú vynikajúcu priľnavosť a veľmi nízku hlučnosť, čo zvyšuje komfort pri jazdení. Sedačka odrážadla je ergonomicky tvarovaná a prispôsobená aj pre vyloženie nohy, aby sa dieťa mohlo odrážať podobne ako na kolobežke. Za autíčko možno pripojiť niektorý z prívesných vozíkov značky BIG. V prednej časti odrážadla je uško, do ktorého môžete zapojiť lano na ťahanie. Pod volantom sa nachádza tajná priehradka, kde si môže dieťa schovať sladkosti, zároveň slúži ako držiak na doplnky k odrážadlám BIG - elektronický klaksón, maják, štartér a pod. Použité zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nielen kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodGermany
Rozmery169*46*54 cm
Celková výška54 cm
Rozmery balenia102*52*47 cm
Celková dĺžka169 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,6 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné