Set školská tabuľa Smoby magnetická obojstranná s 80 doplnkami a Hravá kuchárka Chef Cukráreň

Popis produktu

Písaním na tabuľu sa detičky pripravujú na školu, no zároveň si precvičujú jemnú motoriku a svoje výtvarné schopnosti. Set hračiek obsahuje všetko, čo na to deti budú potrebovať. Set obsahuje detskú magnetickú tabuľu Smoby a Hravú kuchárku Chef Cukráreň s receptami a formou na výrobu čokoládových lízaniek, takže si na svoje prídu aj maškrtné detičky. Hračky sú vhodné pre detičky od 3 rokov a teraz ich môžete mať za zvýhodnenú cenu.

Detská magnetická tabuľa Activity Smoby obojstranná s 80 doplnkami ružová

Detská magnetická obojstranná tabuľa Activity Smoby je vysoká 105 cm. Z jednej strany je magnetická, kde dieťa môže kresliť pomocou zmazateľnej fixky alebo vytvárať obrazce z magnetických písmen, počítať príklady s pomocou magnetických číslic. Učí sa vymýšľať slová, spájať vety, učiť sa rozoznávať farby a písmená. Druhá strana tabule je klasická, prispôsobená na písanie kriedou. Je to moderná a krásna školská tabuľa pre deti, ktorá sa dá jednoducho a pohodlne poskladať a odložiť.

Jej krásna farebná kombinácia pastelovej ružovej farby s kovovým nožičkami zapadne do detskej izby a rozžiari ju. Tabuľa na kreslenie je vhodná pre deti od 3 rokov. Má stabilnú kovovú konštrukciu a na nožičkách sa nachádzajú mäkké plastové ochranné prvky, ktoré chránia podlahu a koberec pred poškriabaním a poškodením, a zároveň majú protišmykový účinok a podporujú celkovú stabilitu detskej tabule. Pod plochou na kreslenie sa z oboch strán nachádza priestor na odkladanie písacích potrieb a doplnkov.

Hravá kuchárka Chef Smoby Cukráreň s receptami a formou na výrobu čokoládových lízaniek od 5 rokov

Hravá kuchárka pre deti Chef Smoby Cukráreň s receptami a formou na výrobu čokoládových lízaniek je geniálny prístroj na výrobu domácich čokoládových lízaniek podľa priložených receptov. Detská cukráreň je vhodná pre všetkých milovníkov sladkostí od 5 rokov. Pri výrobe i zdobení sladkých maškŕt pracujú malí cukrári a cukrárky so skutočnými surovinami a svoje dokonalé výtvory ich potešia dvakrát. Radosť budú mať nielen z vlastnoručne vyrobených a ozdobených lízaniek zo sladkej čokolády, ale následne si môžu dopriať za dobre vykonanú prácu sladkú odmenu. Francúzsky výrobca hračiek Smoby myslel aj na zábavu detí.

Čokoládovú zmes si do dokonalých guľôčok deti vyformujú pomocou prístroja umiestneného vo vrchnej časti továrne na sladkosti a následne ich spúšťajú po modrom tobogane do misky. Zdobenie lízaniek z čokolády bude veľkou zábavou pomocou prístroja na zdobenie, v ktorom sa nachádzajú pestrofarebné ozdôbky rôznych tvarov. Súčasťou tejto úžasnej kreatívnej sady pre deti sú dve nádoby na čokolády, ďalej prístroj na výrobu lízaniek s nástrojom na formovanie dokonalých guľôčok, zariadenie na zdobenie, tobogan s veľkou miskou,naberačky, lyžička, modrá miska, tanierik, paličky na zdobenie i paličky na lízanky ako i stojan, do ktorého si deti hotové lízanky na paličkách uložia. Rozmery prístroja na výrobu lízaniek z čokolády sú 41*23*22 cm.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery52*54*105 cm
Celková výška105 cm
Rozmery balenia55*10*60 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,6 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...