Set školská tabuľa na hranie Smoby obojstranná magnetická s 59 doplnkami a taburetka KidStool modrá

Popis produktu

V tomto cenovo výhodnom sete nájdete originálnu školskú tabuľu s 80 doplnkami a krásnu taburetku KidStool, ktoré spolu krásne ladia a zabavia deti od 3 rokov. Francúzsky výrobca Smoby spája v svojich produktoch pravý francúzsky dizajn, prvotriednu kvalitu a odolnosť. Set hračiek u detí rozvíja komunikačné schopnosti, logické uvažovanie. So setom hračiek sa zabaví aj viacero detí, súrodenci aj kamaráti. 

Školská magnetická tabuľa Smoby obojstranná s kovovou konštrukciou, poličkou a 59 doplnkami

Smoby tabuľa na kreslenie pre deti je 125 cm vysoká magnetická obojstranná tabuľa pre deti. Detská magnetická tabuľa je vyrobená z kvalitného, odolného plastu, ktorý je príjemný na dotyk, produkt má navyše rôzne certifikáty odolnosti a kvality. Z jednej strany sa dá na tabuľu písať fixkou a z druhej strany kriedou. Obe strany sa potom dajú zotrieť handričkou, alebo špongiou, čo vám ušetrí haldy papiera. Pod tabuľou je polička na uloženie pomôcok, ceruziek, kried a fixiek, ktorá je praktická aj preto, aby prach z kried nepadal na podlahu. Tabuľa pre deti rastie spolu s vašim dieťaťom. Polička na uloženie ceruziek a pomôcok sa dá uzatvoriť a tak dieťa nestratí žiadnu z nich, čo je jednoduché a praktické na upratanie. 

Balenie magnetickej tabule je dodávané so setom magnetických písmeniek, pera, ktoré sa dá zmazať, setom farebných kried a špongiou. Tabuľa pre deti je prevedená v krásnej modrej farbe s červenými detailami a s pekným ozdobným motívom, takže je vhodná najmä pre chlapcov. Spolu obsahuje 59 doplnkov, ktoré zaručujú deťom dlhé hodiny zábavy a kreatívneho kreslenia, písania alebo hier s magnetkami, s ktorých môžu vytvárať obrazce. Pri hre si deti cvičia fantáziu a kresliace schopnosti. Konštrukcia tabule pre deti je kovová a dá sa praktický poskladať na malý rozmer, čím je jednoducho skladná. Vďaka protišmykovým nožičkám je detská obojstranná tabuľa veľmi stabilná a bezpečná.

Taburetka pre deti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov modrá

Taburetka pre deti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolík alebo taburetka na sedenie  pre všetky deti od 18 mesiacov. Taburetka vyrobená z kvalitného plastu má UV filter, takže jej farby nevyblednú ani na slnku a biela ostane naozaj bielou bez toho, aby zožltla. Výška detskej taburetky je 27 cm a má nosnosť 50 kg. Túto multifunkčnú taburetku môžu chlapci a dievčatá využívať aj ako stolík, takže jej použitie je naozaj univerzálne. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti s realistickým dizajnom. Hračky Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*63*125 cm
Celková výška125 cm
Rozmery balenia60*11*72 cm
Rozmery kresliacej plochy54*51 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,48 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné