Set školská lavica Máša a medveď Smoby s 20 doplnkami a výtvarný set v kufríku so 60 doplnkami od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek s rozprávkovým motívom Máša a medveď školská lavica s lavičkou a súprava na kreslenie v kufríku je fantastická súprava hračiek, ktorá sa hodí pre všetky tvorivé dievčatká vo veku od 2 rokov. Detský stôl na kreslenie a výtvarný set v kufríku tvoria jedinečné centrum pre zábavu a tvorivé aktivity detí. Tieto úžasné hračky s obľúbeným motívom populárnej rozprávky Máša a medveď pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. V hračkách Smoby sa spája francúzsky cit pre krásu, jedinečnosť a tiež rokmi overená kvalita. Tá je spojená so zaručenou bezpečnosťou detí počas zábavných a veselých hier s hračkami Smoby. Súpravou kreatívnych hračiek potešíte deti dvojnásobne a vám spraví radosť výhodná cena.

Školská lavica Máša a medveď Smoby s 20 doplnkami ružovo-žltá

Detská školská lavica s motívom rozprávky Máša a medveď je krásna ružovo-žltá lavica s lavičkou na kreslenie a písanie pre malé dievčatá. Lavica pre deti obsahuje spolu 20 doplnkov ako nálepky a maľovanky. Doska na kreslenie a písanie je mierne naklonená pre pohodlné používanie a na jej ploche je krásny veľký obrázok Máše z rozprávky Máša a medveď. Lavica je vyrobená z pevného a odolného plastu, ktorý má veľmi dlhú životnosť. Detská školská lavica je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku, kde si môžu precvičovať učivo alebo kresliť. Rozmery detskej lavičky pre deti sú 56*57*52 cm.

Na vrchnej časti dosky je miesto na ceruzky, štetce a farbičky. Je to ideálna lavica pre deti, vhodná od 2 rokov. So školskou lavicou sa dieťa môže hrať na výučbu v škole a pripravovať sa tak na deň, kedy zasadne do ozajstnej školskej lavice. Dieťa si navyše sedením v lavici pestuje návyk ako zdravo a správne sedieť. Pod doskou školskej lavice pre deti je opierka na nohy. Detská lavica obsahuje úložný priestor, kam si deti môžu odložiť drobnosti, písacie potreby a podobne. Deti si písaním a kreslením rozvíjajú fantáziu, manuálnu zručnosť ovládať fixku a kriedy v ručičkách, koncentráciu a umelecké vlohy.

Výtvarný set pre deti Máša a medveď Smoby v kufríku so 60 doplnkami

Výtvarný set pre deti Máša a medveď je skvelá súprava pomôcok na kreslenie s rozprávkovým motívom, ktorá je vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Rozprávka Máša a medveď je dnes medzi deťmi veľmi populárna, preto sa kresliace pomôcky s týmto motívom budú páčiť každému dieťatku. Detská súprava na kreslenie prichádza v štýlovom ružovo-zelenom kufríku, ktorý je vyzdobený obrázkami z rozprávky. Súčasťou sady sú fixky, farbičky, rozprávkové nálepky, omaľovánky. V kufríku je spolu 60 doplnkov.

Kreslením a manipuláciou s fixkami sa rozvíja jemná motorika detí, tiež ich predstavivosť a kreativita. Kufrík má rúčku, deti si ho teda môžu jednoducho zobrať kamkoľvek so sebou. Deti sa vďaka rozprávkovej súprave na kreslenie rozvíjajú hravým spôsobom, preto neváhajte a zakúpte aj vy svojim ratolestiam tento krásny výtvarnícky set pre deti. Kreatívna súprava na kreslenie vďake svojmu jedinečnému prevedeniu a množstvu doplnkov pre kreatívne tvorenie upúta každé dieťa a je to skvelý darček pre malých umelcov. 

Smoby je kvalitný francúzsky výrobca nádherných plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Sada detského stola a kreatívnej kresliacej súpravy je skvelá súprava hračiek pre deti. Vďaka svojmu jedinečnému prevedeniu a motívu obľúbenej rozprávky Máša a medveď upútajú každé dieťatko. Množstvo doplnkov zabezpečia neopakovateľnú hru detí na dlhé hodiny.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery56*57*52 cm
Rozmery balenia59*17*69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,63 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné