Set škola pre škôlkárov School Smoby Hra na učiteľa a žiaka so spolužiakmi

Popis produktu

Škola pre škôlkárov Hra na učiteľa a žiaka so spolužiakmi je fantastická sada hračiek pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Nadčasový set hračiek ponúkame za skvelú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby farebne aj dizajnovo ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa na učiteľov a žiakov, objavujú nové písmená, čísla, hravým spôsobom získavajú správne učiace návyky. Pri hre so vzdelávacími hračkami si rozvíjajú aj logické myslenie, sústredenie a jemnú motoriku, získavajú sebavedomie a ľahšie si vytvárajú sociáne väzby.

Škola pre škôlkárov School Smoby Hra na učiteľa a žiaka s množstvom náučných hier a 80 doplnkami

Škola pre škôlkárov od francúzskeho Smoby predstavuje vynikajúci darček všetky deti, ktoré zažijú typický deň v škôlke, so súrodencami a kamarátmi sa zahrajú na povolanie učiteľov a žiakov. K dispozícii budú mať veľkú školskú stenu, na ktorej sú umiestnené hodiny, obojstranná tabuľa, na ktorú je možné písať kriedou a fixkou, veľké koleso na precvičenie znalosti čísiel a zároveň plánovač aktivít, obrázok vláčika s jednotlivými mesiacmi v roku, klipy na uchytenie papierov s kresbami, poličky na odkladanie doplnkov a ešte oveľa viac. Skladacia trieda je vyrobená z kvalitných a odolných plastov, pričom sa jej stabilný celokovový rám so 4 nôžkami dá veľmi jednoducho zložiť do rozmerov 111*41 cm a uložiť do skrine, či schovať pod posteľ.

Vaši najmenší budú mať k dispozícii 80 doplnkov, medzi ktorými nájdu zmazateľnú čiernu fixku, handričku, magnetické čísla, písmená a symboly, 4 dizajnové karty s obrázkami stromčekov pre správne určenie ročného obdobia, 4 kartičky pre určenie aktuálneho počasia, 8 kartičiek žiakov s menami, ktoré učiteľ rozdelí podľa ich dochádzky pod symbol so školskou taškou alebo symbol s domom. Kartičky z tvrdého kartóny majú na zadnej strane suchý zips, vďaka čomu sa ľahko pripevnia na tabuľu. Deti si precvičia aj cudzí jazyk - s kartičkou pre určovanie dní v týždni objavia slovíčka vo francúzštine a angličtine. So 7 kartičkami aktivít určí učiteľ žiakom ich ďalší program - futbal, obed, maľovanie, čítanie, učenie sa, spánok alebo hudobná výchova. Deti sa taktiež výborne zabavia pri skladaní postavičky, taktiež sa naučia rozoznávať rôzne geometrické tvary.

Školská lavica so žiakmi Classroom Smoby dva stoly a dve deti s pohyblivými rukami

Školská lavica so žiakmi Classroom od francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúci doplnok k detskej škole, s ktorým sa však dá hrať aj samostatne na povolanie učiteľov. Chlapci a dievčatá od 3 rokov sa potešia 2 žiakom (chlapec a dievča), ktorí sú vyrobené z pevného a odolného kartónového materiálu. Ich pravá ruka je vybavená otočným kĺbom, takže sa dokážu prihlásiť, keď poznajú správnu odpoveď na učiteľovu otázku. Vďaka praktickým stolíkom a sade 35 doplnkov budú pripravení na každý školský deň. K dispozícii majú rôzne študijné materiály, ako sú tabuľky a rôzne veselé obrázky na vytváranie logických asociácií.

Po vyučovacej hodine si môžu dať lavice k sebe a vychutnať si školský obed. Žiaci využijú jedálenské príbory, tanieriky, poháriky a repliky jedál: zeleninové listy, kuracie stehno, volské oko, pomaranč, jabĺčko, koláčik, pizzu a rajčinu. Z nich si dokážu pripraviť chutný a zdravý obed. Po uplynutí obedovej prestávky môže byť vyučovanie ukončené alebo bude ich učiteľ pokračovať v učebnej látke. Popritom si samo rozvíja logické myslenie, učí sa správne vyjadrovať a vysvetľovať nové učivo z pozície učiteľa či spolužiaka.

Pri hre na učiteľa objavuje svet dospelých a získava pocit zodpovednosti. Modely postáv pomôžu deťom prekonať bojazlivosť, budú s ľahkosťou a sebavedome vystupovať pred budúcimi spolužiakmi a učiteľmi. Edukatívna lavica so žiakmi slúži ako výchovná metóda, vďaka ktorej si dieťa môže v domácom prostredí pripraviť na každodenný život v škole a zbaví sa trémy. Rozmery produktu sú 32*10*60 cm. Smoby je špičkový francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. 

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery135*111 cm / 41*111 cm
Celková výška111 cm
Rozmery balenia52*14*61 cm
Celková dĺžka135 cm
MagnetickéÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,9 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.