Set skákajúca autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby a nákladné auto s bagrom a nakladačom Power Worker od 18 mes

Popis produktu

Hrajú sa vaše deti rady s autíčkami? Set hračiek od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby nemeckého BIG skrýva krásnu autodráhu Vroom Planet Mega Jumpnákladné autonakladač bager. Hračky sa spolu perfektne dopĺňajú a sú vhodné aj pre hru viacerých detí, súrodencov aj kamarátov. Celý set získate teraz akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Set hračiek je vhodný pre deti od 18 mesiacov.

Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákajúca s dvoma autíčkami od 18 mes

Skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 autíčka, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Autodráha má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok.

Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Druhé autíčko sa vystrelí vo vrchnej časti, rýchlo prejde veľkou zákrutou a narazí do prekážky v spodnej časti alebo sa spustí po prudkom spáde a prejde slučkou. Výška autodráhy je 67 cm, najmenší chlapci pri nej teda môžu stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky.

Nákladné auto pre deti Power BIG pracovný stroj dĺžka 16 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské nákladné autogumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má vyklápaciu korbu, takže dieťa naň môže naložiť piesok či kamienky, prepraviť náklad na mieste určenia a jednoducho vyklopiť. Nákladné auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto nákladné auto s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Nakladač pre deti Power BIG dĺžka 23 cm od 2 rokov žltý

BIG Power čelný nakladač je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladačgumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivú lyžicu s úchytom prispôsobeným pre detské rúčky. Nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Detský nakladač je dlhý až 24 cm.

Detský bager Power BIG pracovný stroj dĺžka 24 cm od 2 rokov žltý

Bager pre deti Power BIG je detské autíčko na hranie, ktoré je vhodné už od 24 mesiacov. Pracovné autíčko pre deti má gumené kolesá a pohyblivú prednú lyžicu. Bager pre deti má rozmery 23*10*12 cm. Je vhodný na hru v byte, v dome alebo v záhrade.

  • detské autíčko
  • bager s pohyblivou lyžicou
  • rozmery 23*10*12 cm
  • od 24 mesiacov
  • nadštandardná záruka 3 roky

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozmery balenia56*10*43 cm
Celková dĺžka75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,95 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné