Set skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby a autá transportér a bager BIG

Popis produktu

Najobľúbenejšou hračkou všetkých chlapcov je nepochybne autíčko. V tomto sete hračiek si nájdu vaši malí pretekári hneď niekoľko autíčok. Set hračiek od výrobcov Smoby a BIG obsahuje autodráhu Mega Jump a detské autíčka transportér a bager. Hranie s autíčkami chlapcov nielen poteší, ale vďaka tomu sa takisto rozvíja ich jemná motorika. Cenovo výhodný set hračiek si nemôžete nechať ujsť.

Autodráha pre deti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca s 2 autíčkami od 18 mesiacov

Skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 autíčka, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Autodráha má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok.

Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Druhé autíčko sa vystrelí vo vrchnej časti, rýchlo prejde veľkou zákrutou a narazí do prekážky v spodnej časti alebo sa spustí po prudkom spáde a prejde slučkou. Výška autodráhy je 67 cm, najmenší chlapci pri nej teda môžu stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky.

Detské autá transportér a bager Power BIG pracovné dĺžka 41 cm od 2 rokov

Súprava pracovných áut Power BIG predstavuje fantastickú sadu autíčok na hranie, s ktorými zábava nikdy nekončí. Veľké auto predstavuje transportér s dlhou plošinou, ktorej veľkosť je akurátna pre menší bager. Chlapci si tak jednoducho naložia bager na plošinu transportéra a vyberú sa s ním na cesty. Transportér má v zadnej časti rampu, ktorá počas jazdy udrží bager na plošine. Keď ho chcete vybrať, rampa sa jednoducho spustí dole.

Pracovné autíčka majú gumené kolieska, ktoré sú odolné. Kolieska sa ľahko čistia a nezanechávajú stopy na podlahe. Detský transportér a bager majú žltú farbu, sú dokonale zladené. Dizajn autíčok na hranie bol špeciálne navrhnutý tak, aby ich deti mohli ľahko chytiť, tlačiť, prenášať a manipulovať s nimi. Sú vhodné pre deti od 2 rokov.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava 59
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné