Set skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby s autíčkami a bager BIG

Popis produktu

Najobľúbenejšou hračkou všetkých chlapcov je nepochybne autíčko. V tomto sete hračiek si nájdu vaši malí pretekári hneď niekoľko autíčok. Set hračiek od výrobcov Smoby a BIG obsahuje autodráhu Mega Jump s autíčkami bager Digger. Hranie s autíčkami chlapcov nielen poteší, ale vďaka tomu sa takisto rozvíja ich jemná motorika. Cenovo výhodný set hračiek si nemôžete nechať ujsť.

Autodráha pre deti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákajúca s 2 autíčkami od 18 mesiacov

Skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 autíčka, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Autodráha má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok.

Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Druhé autíčko sa vystrelí vo vrchnej časti, rýchlo prejde veľkou zákrutou a narazí do prekážky v spodnej časti alebo sa spustí po prudkom spáde a prejde slučkou. Výška autodráhy je 67 cm, najmenší chlapci pri nej teda môžu stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky.

Bager Digger Power Worker BIG pracovný stroj 67 cm - gumené kolesá 

Bager Digger Power Worker je moderný detský pracovný stroj, s ktorým sa zabavia chlapci aj dievčatá od 2 rokov. Bager je v krásnom oranžovo-žlto-šedom vyhotovení, takže deti budú mať pri hre na stavbárov realistické zážitky. Kvalitné gumené kolesá poskytujú bagru výbornú stabilitu a pri hre v interiéri nepoškriabu podlahu. Pohyblivá bagrovacia lyžica umožní deťom jednoducho bagrovať a pracovať so stavebným materiálom pri vytváraní krásnych stavieb.

Odolné a kvalitné plastové diely sú zárukou, že bager vydrží vašim deťom dlhé roky. Neobsahuje malé časti a využitie nájde v interiéri aj exteriéri. Pri hre si dieťa rozvíja fantáziu, technickú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Dieťa sa dokáže hrou s pracovným strojom - bagrom zabaviť na dlhé hodiny. Hračka nemá ostré hrany, takže dieťa si pri hre neublíži. Produkt má rozmery 67*20*25 cm, pričom jeho dĺžka je 67 cm. Hračka sa dá v prípade znečistenia veľmi jednoducho umyť pod tečúcou vodou. 

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.