Set skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby odrážadlo s lanom na ťahanie a ochranné návleky BIG

Popis produktu

Všetci chlapci túžia byť aspoň na chvíľu pretekármi. Set hračiek Smoby a BIG im to umožní. Obsahuje totiž nielen autodráhu Mega Jump, ale aj odrážadlo Bobby Classiclano na ťahanie a ochranné návleky BIG. Hračky sa spolu perfektne dopĺňajú a keď sa deti unavia z jazdy na odrážadle, môžu si na autodráhe púšťať autíčka. Celý set získate teraz za veľmi výhodnú cenu a potešíte tak nielen deti, ale aj seba.

Autodráha Vroom Planet Mega Jump Smoby skákajúca s dvoma autíčkami od 18 mes

Skákajúca autodráha Mega Jump Vroom Planet od Smoby je úžasná autodráha pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 autíčka, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na skákacej autodráhe. Autodráha má jednoduché štartovacie zariadenie pre fantastické výskoky autíčok.

Jedno autíčko sa položí na spodnú dráhu a vyletí stlačením tlačidla. Druhé autíčko sa vystrelí vo vrchnej časti, rýchlo prejde veľkou zákrutou a narazí do prekážky v spodnej časti alebo sa spustí po prudkom spáde a prejde slučkou. Výška autodráhy je 67 cm, najmenší chlapci pri nej teda môžu stáť a pohodlne pripraviť svoje dopravné prostriedky na rýchle a nebezpečné preteky.

Odrážadlo Bobby Classic BIG s klaksónom od 12 mesiacov červené

Odrážadlo pre deti Bobby Classic BIG v prevedení červeného autíčka s bielymi prvkami je najoceňovanejšie detské odrážadlo značky BIG. Toto krásne autíčko Bobby Classic je vhodné pre chlapcov aj dievčatá od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Classic podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa a správny vývin bedrových kĺbov, keďže dieťa sedí na odrážadle široko rozkročené.

Volant odrážadla určuje smer jazdy a je navyše vybavený funkčným klaksónom. Kolieska odrážadla Bobby Classic majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Nízky podvozok výborne sedí na vozovke a dodáva odrážadlu úplnú stabilitu. Sedačka detského odrážadla je ergonomicky tvarovaná pre maximálny komfort z jazdy. Sedačka má navyše vybratie pre koleno, takže väčšie detičky sa môžu odrážať jednou nohou - podobne ako na kolobežke.

Detské ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG čierne k odrážadlám veľkosť topánky 21-27 od 12 mesiacov

Detské ochranné návleky na topánky Shoe-Care BIG v univerzálnej čiernej farbe sú ako stvorené pre všetky deti od 12 mesiacov, ktoré milujú jazdu na odrážadle. Návleky na detské topánky sú vyrobené z pružného plastového materiálu a vďaka praktickému zapínaniu sa prispôsobia topánočkám vo veľkosti 21-27. Vďaka tomuto materiálu dokonale chráni topánky vášho malého nezbedníka.

Návleky na detské topánky Shoe-Care BIG majú protišmykovú podrážku, vďaka ktorej sú vaše detičky pri jazde na odrážadle, ale ja pri chôdzi v bezpečí. Kvalitný plastový materiál nezanecháva stopy a šmuhy na podlahe, takže aj rodičia si môžu vydýchnuť. Návleky na topánky sa dajú veľmi jednoducho vyčistiť a opäť nasadiť, aby vaše dieťatko mohlo pokračovať v ničím nerušenej jazde.

Vodítko na ťahanie ku všetkým BIG New&Classic odrážadlám s predným hákom od 12 mes

Ťažné lano BIG je praktický pomocník, ktorý vám umožní ťahať dieťa na odrážadle. Keď sa váš drobec unaví, jednoducho vyberiete toto ľahké a skladné ťažné lano, zapnete ho za ťažné uško v prednej časti odrážadiel BIG Bobby Car Classics a BIG New Bobby Cars a môžete ďalej dieťa ťahať. Lano je mimoriadne odolné proti roztrhnutiu. Napriek tomu, že ťažné lano je tenké, výrobca BIG garantuje nosnosť až 35 kg. Lano má pohodlnú rukoväť, ktorá sa dobre drží a silný hák. Celková dĺžka lana je 172 cm. Jasná červená a žltá farba ťažného lana sú chránené ÚV stabilizátormi, ktoré konzervujú farby, aby ich slnko časom nepoškodilo. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG.

Doprava 59
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné