Set ružové odrážadlo New Bobby Minnie s klaksónom a ružové skladacie autíčko Mini Bobby od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek odrážadlo New Bobby Minnie v nežnej ružovej farbe a k nemu zladené ružové skladacie autíčko Mini Bobby sú úžasná sada hračiek pre všetky dievčatká. Obidve hračky sú vhodné už od 12 mesiacov. Tieto krásne a zábavné hračky pochádzajú od uznávaného nemeckého výrobcu BIG, ktorého symbolizuje byvol ako znak robustnosti, odolnosti a sily. Uvedené charakteristiky platia pre všetky hračky tohto výrobcu, ktorý dbá na kvalitu a ich bezpečnosť. Každé dieťatko sa rado hrá na šoféra auta alebo rado samostatne jazdí a odrážadlo Bobby je ideálne ako prvý dopravný prostriedok, ktorý sa dieťa učí riadiť. Odrážadlo má rozprávkový motív Minnie. Výborne ho dopĺňa zmenšenina odrážadla v podobe autíčka, ktorá sa dá skladať. 

Odrážadlo New Bobby Minnie BIG s klaksónom od 12 mesiacov ružové

BIG odrážadlo pre deti v prevedení autíčka je motivované rozprávkovou postavičkou Minnie. Odrážadlo je licencovaný produkt značky Disney. Dievčenské odrážadlo je vyhotovené v krásnej ružovej farbe a dekorujú ho kvalitné nálepky, ktoré podčiarkujú detský ráz autíčka. Autíčko Minnie je vhodné pre dievčatká od 12 mesiacov do 3 rokov a jeho nosnosť je až 50 kg. Dieťatko môže na tomto jedinečnom odrážadle už veľmi skoro trénovať svaly na nohách. Odrážadlo pre deti BIG Bobby Minnie podporuje motorický i pohybový vývoj dieťaťa. Volant odrážadla určuje smer jazdy a je vybavený novým typom riadenia, vďaka ktorému sa dieťa dokáže otočiť aj na veľmi malom priestore. Volant je navyše vybavený funkčným klaksónom.

Pod volantom sa nachádza malá skrýša na sladkosti, do ktorej sa vkladajú doplnky značky BIG - elektrický štartér, maják, elektrický klaksón a pod. Farby odrážadla sú pred poškodením slnečnými lúčmi chránené UV ochranou. Kolieska odrážadla Bobby Minnie majú tiché pneumatiky, ktoré vynikajúco sedia na ceste. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny. V prednej aj zadnej časti autíčka sú konektory na pripojenie doplnkov značky BIG - vozík, ťažné lano a pod. Použité, zdravotne neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú bezpečnosť výrobku voči deťom. Detské odrážadlo má všetky hrany oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Skladacie autíčko pre deti Mini Bobby BIG dĺžka 7 cm viac druhov od 12 mesiacov

Skladacie autíčko Mini Bobby z dielne nemeckej značky BIG je vernou kópiou detského odrážadla BIG Bobby Car. Malé pretekárske autíčko s krásnymi detailmi je vyhotovené v ružovej farbe s precíznymi doplnkami. Skladacie autíčko Mini Bobby má oddeliteľné diely, ktoré do seba zapadajú prostredníctvom princípu kociek lega. Dieťatko môže ponechať podvozok jedného autíčka a pripnúť kapotu iného. Autíčko je vhodné pre všetky deti od 1 roka. Nakoľko si značka BIG dáva záležať na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú zdravotne neškodné a recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Nemusíte sa obávať, keď si dieťa vloží autíčko do pusy – vďaka kvalitným materiálom sa neuvoľnia žiadne škodliviny.

Odrážadlo aj naťahovacie autíčko sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Na detské hračky je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Plast na hračkách BIG obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že sú žiarivé a vyzerajú ako nové po dlhý čas. Detské odrážadlo a naťahovacie autíčko sa k sebe výborne hodia a prichádzajú v cenovo výhodnej ponuke, ktorá je naozaj neodolateľná. Neváhajte a zakúpte ho svojim malým nezbedníkom. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý vyrába kvalitné plastové hračky a má celosvetovo silné postavenie vo výrobe hračiek. Rodičia tejto značke dôverujú kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov. Nemecký výrobca BIG je zárukou kvality, jedinečnosti a bezpečnosti, aby ste sa počas hry nikdy nemuseli báť o svoje ratolesti.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery57*30*39 cm
Celková výška39 cm
Rozmery balenia59*28*31 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Nosnosť50 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné