Popis produktu

Reštaurácia s elektronickou kuchynkou pracovná dielňa Spidey s elektronickým trenažérom je moderná súprava hračiek pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Skvelý set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výhodne ušetria. Hračky spolu krásne ladia, ozdobia každú detskú izbičku a zabaví sa s nimi viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Zahrajú sa na šéfkuchárov a majiteľov reštaurácie, konštruktérov a pretekárov. Hravým spôsobom si rozvíjajú logické myslenie, pohybové zručnosti, fantáziu a priestorové videnie.

Reštaurácia s elektronickou kuchynkou Chef Corner Restaurant Smoby obojstranná s tečúcou vodou a špecialitami

Reštaurácia s elektronickou kuchynkou Chef sa dokáže prispôsobiť potrebám chlapcov a dievčat od 3 do 8 rokov! Reštaurácia rastie spolu s deťmi, vďaka podstavcom s výškou 8 cm jednoducho zvýšite základnú úroveň pracovnej dosky z 51 cm až na 59 cm. Toto vylepšenie ocenia rodičia aj s viacerými deťmi v rôznom veku. Efekt tečúcej vody sa spúšťa stlačením kohútika a je vyriešený systémom uzavretého obehu. Deti sa môžu tešiť na rúru na pečenie, kávovar, chladničku, sporák so zvukom varenia, elektronickú pokladňu s funkčnou kalkulačkou, stôl so stoličkou a množstvo ďalších doplnkov, ktoré sú nevyhnutné na chod reštaurácie.

Bohaté príslušenstvo obsahuje až 70 doplnkov, medzi ktorými kuchári nájdu aj cestoviny, ktoré pri teplote nad 18° stupňov získajú krásnu žltú farbu ako pri skutočnom varení. Deti si pri príprave obeda môžu vlastnoručne nakrájať mrkvičku, opekať rybičku, steak alebo si vyskúšať svoje zručnosti s panvicou na otáčanie palaciniek. Vo výbave sa nachádzajú aj lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, vajíčko, koláčik, rôzne náplne do kávovaru, fľaška kečupu, horčice, hamburger s prísadami, soľnička a korenička, ktoré po zatrasení vydajú zvuk cric-cric, hrniec s pokrievkou, šalát, hranolky, pizzu s prísadami, nôž na krájanie, naberačka, doska na krájanie a napichovacia vidlička. 

Trenažér Spidey V8 Driver Marvel Smoby elektronický simulátor so zvukmi a pedálmi

Trenažér Spidey V8 Driver Marvel od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre všetky deti od 3 rokov, ktoré si obľúbili animovaného hrdinu Spiderman. Originálny modro-červený trenažér je vybavený nastaviteľným ergonomickým sedadlom v 3 polohách, mechanickými pedálmi a brzdou. Pri jazde budú mať chlapci a dievčatká k dispozícii elektronický volant, ktorý je vybavený svetelnými a zvukovými efektami, vďaka čomu zažijú realistické zážitky pri jazde po rolujúcej mape.

Pri otáčaní volantu sa šoféri spoľahnú na svetelnú signalizáciu (vľavo/vpravo), na volante majú ukazovateľ rýchlosti, množstvo tlačidiel pre rôzne simulácie a reproduktor, ktorý vydáva až 15 zvukov. Detský trenažér je vyrobený z prvotriednych plastových materiálov so zaoblenými hranami, deti sa s ním vydržia hrať dlhé roky. Pri hre s trenažérom si rozvíjajú pohybové zručnosti, reflexy, predstavivosť a fantáziu. Rozmery trenažéra sú 85*36*57 cm, batérie nie sú súčasťou balenia.

Pracovná dielňa Spidey Bricolo Center Marvel Smoby so šmykľavkou a autíčkom s 92 doplnkami 110 cm výška

Pracovná dielňa Spidey Bricolo Center Marvel od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelú voľbu pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Moderná dielňa v červeno-modrom vyhotovení s animovaným motívom Spidey umožní deťom zahrať sa na opravárov a konštruktérov. Originálna súprava 92 doplnkov v sebe skrýva pracovné náradie - pílku, montážne kľúče, kliešte, kladivo, skrutkovač, skrutky, klince, matice, zverák, boxy a montážne dieliky. Deti sa môžu tešiť aj na skladacie autíčko s figúrkou Spidey, ktoré môžu spúšťať po rampe z pracovného stolíka. 

Zadný panel stolíka poslúži deťom na zavesenie pracovného náradia, je vyzdobený obrázkom Spidermana a takisto návodom na poskladanie autíčka. Stolík je vybavený aj praktickými boxmi, do ktorých si deti uložia montážne dieliky, otvormi pre zatĺkanie klincov, pravítkom a zverákom pre uchytenie dielcov. V spodnej časti stolíka je úložný priestor pre náradie a doplnky. Pracovná dielňa s motívom Spidermana zo štúdia Marvel pripraví deťom veľa radostných chvíľ so svojím obľúbeným hrdinom. Rozmery produktu sú 110*34*110 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery138*44*101 cm
Celková výška101 cm
Výška pracovnej plochy51 - 59 cm
Rozmery balenia76*24*82 cm
Celková dĺžka138 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť11,4 kg
NoteBattery: 1 x CR2032 included
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.