Set puzzle Mini Box Puzzle Educa 5 druhov zvieratiek 48-dielové od 4 rokov

Popis produktu

Akciový set puzzle Mini Box od Educa predstavujú sadu 5 druhov puzzle s motívmi rôznych zvieratiek, pričom každé puzzle obsahujú 48 dielikovPuzzle sú vhodné pre všetky deti od 4 rokov. Po poskladaní sa dajú opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Veľkosť každého obrázku po poskladaní je 28*20 cm. Pri kúpe tohto setu ušetríte viac, ako pri nákupe jednotlivých puzzle.

Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami zvieratiek. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii. 

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 4 rokov
PôvodSpain
Rozmery28*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle48
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné