Set preliezačka Adventure Car Smoby so šmykľavkou dlhou 150 cm a vodná hra Waterplay Niagara od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek pre deti tvorí úžasná multifunkčná preliezačka Adventure Car a skladacia vodná hra Waterplay Niagara. Preliezačka má okrem priestoru na preliezanie aj šmykľavku a pieskovisko, preto hry s ňou milujú všetky deti. K preliezačke sa skvele hodí vodná hra Niagara, s ktorou sa deti môžu hrať v dome alebo v záhrade či na dvore. Spolu tieto hračky tvoria maximálne zábavný set, ktorému neodolá žiadne dieťa. Hračky pochádzajú od renomovaných výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú známi kvalitou a originalitou svojich výrobkov. Rodičia neodolajú tomuto setu hlavne kvôli zvýhodnenej cene, vďaka ktorej získajú 2 zábavné hračky a ešte aj ušetria.

Preliezačka auto Adventure Car Smoby so zvukom, pieskoviskom a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 18 mesiacov

Preliezačka Adventure Car je kvalitná preliezka v tvare auta, ktorá v sebe ukrýva veľa zábavy pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Preliezačka od francúzskeho výrobcu Smoby má zabudovaný volant s klaksónom, štartovací kľúč a po bokoch má 4 kolesá, vďaka čomu vyzerá ako naozajstné auto. Farebná kombinácia bielej, zelenej, červenej a sivej krásne zapadnú do každej záhrady, na dvor alebo terasu. Špeciálnym doplnkom tohto moderného autíčka je šmykľavka v zadnej časti. Šmýkacia plocha má dĺžku 150 cm.

Pod otvárateľnou kapotou autíčka sa nachádza pieskovisko, s ktorým sa každé dieťatko vie zabaviť dlhý čas. Cez veľké, zadné kolesá auta sa dá preliezať, čo je ďalšia veľmi obľúbená detská hra. Preliezačka s dvojitými stenami je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding. Obsahuje anti UV filter zabraňujúci vyblednutiu farieb, ktoré zostanú krásne žiarivé po dlhé roky aj napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hmotnosť preliezky je 18,5 kg, stojí teda pevne a stabilne. 

Detičky sa môžu spoľahnúť na jej odolnú konštrukciu, navrhnutú francúzskymi odborníkmi. Oblé hrany zaručujú dieťaťu bezpečnosť a jej povrch je jemný, zamatový na dotyk. Palubná doska auta má otáčajúci sa volant s klaksónom a štartovacím kľúčom. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pre maximálny komfort dieťaťa. Rozmery preliezačky sú 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a dĺžka 233 cm. Nosnosť tejto priestrannej preliezačky je až 150 kg (3 deti po 50 kg).

Vodná hra pre deti Waterplay Niagara BIG skladacia s lodičkami modrá

Úžasné dobrodružstvo zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Niagara značky BIG. Skladacia vodná dráha sa dá zostaviť podľa fantázie, jednotlivé diely majú patentované spoje, ktoré dieťaťu umožnia ľubovoľne poskladať vodnú dráhu. Sústava vodnej dráhy obsahuje manuálnu pumpu na vodu, ktorou sa vytvára vodný prúd, aby mohli loďky divoko brázdiť vodnými kanálmi. Vďaka zvýšenej vodnej šmýkačke naberie loďka rýchlosť a dokáže svižne prebehnúť celou dráhou. Vodná hra obsahuje tri rôzne typy lodí a vodné lietadlo, každý dopravný prostriedok má vlastného kapitána. Pre usmernenie toku vody, a teda aj smeru plavidiel slúžia vodné brány, ktoré sú tiež súčasťou balenia.

Vodná hra Waterplay Niagara obsahuje dokopy až 41 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Doplnky akými sú vodné brány majú žltú farbu. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od 3 rokov. Rozmermi 130*90*22 cm ide o skutočne veľkú hračku, s ktorou sa zahrá niekoľko detí naraz. Detská vodná hra Niagara BIG je chránená UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. BIG je špičkový výrobca z Nemecka, ktorý pri výrobe hračiek používa zdravotne neškodné najkvalitnejšie materiály. Hračky Smoby a BIG spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto jedinečnú súpravu hračiek do záhrady a budú mať postarané o zábavu na veľmi dlhý čas. Preliezačka i vodná hra sú vyrobené s citom pre detail, z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia120*40*74 cm
Celková dĺžka233 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,5 kg / 18,5 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné