Set preliezačka Tour Aventure Smoby dlhou 160 cm a vedro set Nemo od 24 mes

Popis produktu

Set unikátnej preliezačky Tour Aventure a vedro setu Nemo​ pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch červenej a zelenej farby. Set je zložený z kvalitnej preliezačky Tour Aventure a krásneho vedro setu Nemo​ pre deti. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Preliezačka pre deti Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dlhou 160 cm a tunelom od 2 rokov

Smoby detská preliezačka Tour Aventure je dobrodružná športová veža so šmykľavkou, rebríkom a rozprávkovým tunelom. Detská preliezačka je vyrobená s dvojitou stenou, čo zabezpečuje pevnú a stabilnú stavbu. Časť na šmýkanie má dĺžku 160 cm. Z každej z troch strán má dieťa iné možnosti na vyliezanie podliezanie zliezanie a preliezanie. Táto krásna a praktická detská preliezačka ponúka veľmi veľa možností pohybovej aktivity a šantenia na preliezačke. Ideálna hračka pre dieťa na rozvoj svalstva, posilnenie stavby tela, ako aj duševného rozvoja, rozvahy, plánovania a presnosti dieťaťa. Preliezačka pre deti je prevedená v krásnych zeleno-červených farbách, doplnených jemnou hnedou.

Má anti UV filter ktorý chráni povrch preliezačky pred účinkom slnečného žiarenia, a tak farby preliezačky pre deti nevyblednú dlhý čas. Vhodné pre deti od 2 rokov, ktoré si pohybom a lezením posilňujú najmä chrbtové svalstvo. Pohodlne sa tu zahrá i viac detí. Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, s pevnou konštrukciou. Hmotnosť balenia je 24,3 kg. Rozmery produktu sú 305*158*320 cm a rozmery balenia sú 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, no zároveň jemný a príjemný na dotyk. Steny preliezačky sú dvojité, čo detskej preliezačke Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlažia od zeme je 71 cm, výška opierky 51 cm. Šmykľavka má šírku 40 cm.

Set do piesku Hľadá sa Nemo Smoby od 18 mesiacov

Smoby set pre deti do piesku obsahuje 6 kusov náradia. Detský set do piesku vo vedierku sa skladá z plastového vedierka, hrabličiek a lopatky, sitka, formičky a krhly na vodu. Set do piesku pre deti je vyrobený z pevných a odolných plastových materiálov. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Deti si užijú hru v piesku naplno s novým setom, ktorý je prevedený v krásnom rozprávkovom motíve s obrázkom rybičky Dory. Set vedierka je v sýtej žltej a zelenej farbe s krásnym rozprávkovým motívom na vedierku. Výška vedierka je 22 cm. Je to ideálna hračka pre dieťa na hru v piesku alebo s vodou. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set preliezačky Tour Aventure a vedro setu Nemo poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia122*51*64 cm
Hmotnosť24,30 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.