Set preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dĺžka 160 cm a šliapací traktor RX Bull s prívesom

Popis produktu

Unikátny set hračiek Smoby - preliezačka Tour Aventure a červený traktor RX Bull na šliapanie sú skvelou kombináciou detských hračiek na hranie vonku. Set hračiek ponúka deťom všetko čo čom túžia. Súčasťou preliezačky je aj praktická šmykľavka, na ktorej sa deti vybláznia. V spodnej časti je bunker, alebo detský domček, a hrať sa môžu aj na schovávačku v tuneli. Šliapací traktor poskytuje deťom aktívny pohyb. Detský traktor je vhodný pre každého malého farmára, ktorý rád preváža veci a napodobňuje dospelých. Detským setom hračiek potešíte svoje ratolesti hneď dvojnásobne a nielen to. Kúpou detského setu sa poteší i vaša peňaženka, pretože set hračiek sa cenovo oplatí viac ako kúpa separátnych hračiek.

Detská preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dlhou 160 cm a tunelom od 2 rokov

Smoby detská preliezačka Tour Aventure  je dobrodružná športová veža so šmykľavkourebríkom a rozprávkovým tunelom. Detská preliezačkaje vyrobená s dvojitou stenou, čo zabezpečuje pevnú a stabilnú stavbu. Časť na šmýkanie má dĺžku 160 cm. Výška veže je 120 cm, šírka 153 cm a dĺžka 320 cm. Z každej z troch strán má dieťa iné možnosti na vyliezanie podliezanie zliezanie a preliezanie. Táto krásna a praktická detská preliezačka ponúka veľmi veľa možností pohybovej aktivity a šantenia na preliezačke. Jednoduchým spôsobom rozvíja zručnosť a pohybovú šikovnosť dieťaťa.

Ideálna hračka pre dieťa na rozvoj svalstva, posilnenie stavby tela, ako aj duševného rozvoja, rozvahy, plánovania a presnosti dieťaťa. Preliezačka pre deti Tour Aventure je prevedená v krásnych odtieňoch svetlej zelenej farby konštrukcie doplnená o sýtočervenú kontrastnú farbu šmykľavky a tunela. Steny hračky chráni anti UV filter ktorý chráni povrch preliezačky pred účinkom slnečného žiarenia, a tak farby preliezačky pre deti nevyblednú, a dlhý čas zostanú ako nové. Vhodné pre deti už od 2 rokov, ktoré si pohybom a lezením posilňujú najmä chrbtové svalstvo, ale i celú pohybovú sústavu. Deti sa radi spúšťajú po šmykľavke a vyliezajú von cez tunel. Skáču, lezú, preliezajú či šmýkajú sa s radosťou.

Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, s pevnou konštrukciou. Rozmery produktu sú 320*153*120 cm a rozmery balenia sú 122*51*64 cm.  Plastový materiál je pevný, no zároveň jemný a príjemný na dotyk. Steny preliezačky sú dvojité, čo detskej preliezačke Tour Aventure zaručuje stabilitu. Snom každého dieťaťa je mať takéto zábavné centrom, ozdobte svoju záhradu či dvor novou preliezačkou so šmykľavkou a s tunelom aj vy a splňte svojim ratolestiam ich najtajnejší sen. Výška podlažia od zeme je 71 cm, výška opierky 51 cm. Šmykľavka má šírku 40 cm.

Traktor šliapací Farmer XL Smoby s prívesom svetlozelený

Smoby detský traktor RX Bull na šliapanie s pedálmi je jedinečným zeleným traktorom pre deti s vlečkou a otvárateľnou kapotou. Veľkosťou je väčších rozmerov ako ktorýkoľvek iný traktor. Je vhodný pre deti od 3 do 8 rokovTraktor pre deti RX Bull je prevedený vo farebnej kombinácii zelenej, šedej a čiernej farby, s čiernymi pevnými kolesami a zelenou vlečkou.  Detský traktor má pevné sedadlo, ktoré sa dá polohovať dopredu a dozadu, a otáčajúci sa volant. Výška sedadla je 37 cm od zeme. Vďaka odpojiteľnej vlečke si dieťa môže nosiť piesok, kamene a iné predmety. Všetky prvky zaručujú vášmu dieťaťu dlhé hodiny strávené hrou vonku na čerstvom vzduchu. Kapota traktora je otvárateľná čo traktoru pridáva na realistickom dizajne.

Má pevnú konštrukciu vyrobenú z odolných plastových materiálov. So svojou dĺžkou 136 cm je to skvelá veľká hračka pre každého chlapca, s ktorou zažije množstvo zábavy. Šírka traktora je 45 cm a je vysoký od zeme 56 cm. Ľahko sa na ňom pedáluje, a jeho pohon je na reťaz, tak ako bicykel. Kolesá sa ovládajú pomocou volantu. Výhodou traktora pre deti je to, že podporuje fyzický rozvoj dieťaťa, posilňuje nohy a celé telo. Rozvíja celkovú fyzickú zručnosť dieťaťa, a v neposlednom rade strávi dlhé hodiny hrou vonku. Detský šliapací traktor s vyklápacou kapotou je hračka snov pre každého chlapca. Má nosnosť 30 kg.

Traktor ponúka veľa možností na hru, či už pomáhaním pri prácach v záhrade, alebo sa dieťa hrá na malého farmára, či stavbára. Je to kvalitný francúzsky výrobok, ktorý má odolné vlastnosti. Plast je pevný a vydrží dlhé roky ako nový. Traktor pre deti na šliapanie stojí na 4 pevných kolesách. Predné a zadné majú rozdielny priemer. Detský traktor RX Bull vyzerá ako realistická replika ozajstného traktora. Smoby, výrobca detských hračiek, je značka, ktorá je zárukou kvality počas dlhých rokov. Detský traktor je hračka s certifikátom kvality a odolnosti. Deti milujú realistické hračky, s ktorými zažijú množstvo zábavy od ich 3 rokov a počas celého detstva. Vďaka svojej robustnosti je to bezpečná hračka, dieťa nesedí vo veľkej výške nad zemou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia122*51*64 cm
Hmotnosť24,30 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.