Set preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dlhou 160 cm a fúrik s vedro setom od 24 mes

Popis produktu

Set unikátnej preliezačky Tour Aventure so šmykľavkou a fúrika s vedro setom pre deti od francúzskych výrobcov hračiek Smoby a Écoiffier je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej a červenej farby. Set je zložený z kvalitnej preliezačky Tour Aventure so šmykľavkou a z krásneho fúrika s vedro setom pre deti. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby Écoiffier charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dlhou 160 cm a tunelom od 2 rokov

Smoby detská preliezačka Tour Aventure je dobrodružná športová veža so šmykľavkou, rebríkom a rozprávkovým tunelom. Detská preliezačkaje vyrobená s dvojitou stenou, čo zabezpečuje pevnú a stabilnú stavbu. Časť na šmýkanie má dĺžku 160 cm. Z každej z troch strán má dieťa iné možnosti na vyliezanie podliezanie zliezanie a preliezanie. Táto krásna a praktická detská preliezačka ponúka veľmi veľa možností pohybovej aktivity a šantenia na preliezačke. Ideálna hračka pre dieťa na rozvoj svalstva, posilnenie stavby tela, ako ajduševného rozvoja, rozvahy, plánovania a presnosti dieťaťa. Preliezačka pre deti je prevedená v krásnych zeleno-červených farbách, doplnených jemnou hnedou.

Má anti UV filter ktorá chráni povrch preliezačky pred účinkom slnečného žiarenia, a tak farby preliezačky pre deti nevyblednú dlhý čas. Vhodné pre deti od 2 rokov, ktoré si pohybom a lezením posilňujú najmä chrbtové svalstvo. Pohodlne sa tu zahrá i viac detí. Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, s pevnou konštrukciou. Hmotnosť balenia je 24,3 kg. Rozmery produktu sú 305*158*320 cm a rozmery balenia sú 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, no zároveň jemný a príjemný na dotyk. Steny preliezačky sú dvojité, čo detskej preliezačke Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlažia od zeme je 71 cm, výška opierky 51 cm. Šmykľavka má šírku 40 cm.

Detský fúrik Picnic Écoiffier s dvoma kolesami od 18 mesiacov červeno-zelený

Écoiffier detský fúrik Picnic je krásny červeno-zelený plastový fúrik. Je vyrobený z príjemného plastového materiálu, s na dotyk príjemnými rukoväťami. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú 31,5*30*31,5 cm. 

Vedro set Maxi hrad Écoiffier s krhlou 6 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier set do piesku pre deti obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to kýblik červenej farby v tvare hradu, modré sitko, zelené hrabličky a lopatka, žltá krhla a červená formička v tvare hradu. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Detský set do piesku je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 20*18,5*40 cm. Dieťa si vďaka setu môže postaviť na pláži alebo na detskom pieskovisku svoj vlastný hrad pomocou náradia.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Écoiffier je známy francúzsky výrobca detských hračiek a je zárukou vysokej kvality. Tento set preliezačky Tour Aventure so šmykľavkou a fúrika s vedro setom pre deti poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia122*51*64 cm
Hmotnosť24,30 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.