Set preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami so šmykľavkou a domček Priateľov s predzáhradkou a kuchynkou od 24 mes

Popis produktu

Set preliezačka Multiactivity Climbing Tower so šmykľavkou a 3 lezeckými stenami, domček Priateľov s predzáhradkou a kuchynkou je moderná sada detských hračiek, ktorá spoľahlivo zabaví chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Tento výnimočný set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Hračky od francúzskeho Smoby spolu farebne a dizajnovo ladia, sú vyrobené z kvalitných materiálov. 

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower od popredného francúzskeho výrobcu Smoby je vynikajúca záhradná lezecká veža, ktorá zaujme deti už od 2 rokov. Originálne lezecké centrum ponúkne chlapcom a dievčatám 3 lezecké steny, rebrík s plošinou šmykľavku, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatká na dlhé roky. Farebná kombinácia červenej, zelenej a sivej na detskej preliezačke krásne ozdobí vašu záhradu a a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Preliezka pre deti je vybavená lezeckými stenami s množstvom praktických úchytov, ktoré im uľahčujú bezpečné šplhanie.

Stena na lezenie je skvelou prípravou na veľké lezecké steny. Ponúka aj dostatočne veľké otvory, cez ktoré môžu deti preliezať a podliezať. Súčasťou preliezačky je aj šmykľavka s dĺžkou 150 cm, ku ktorej sa chlapci aj dievčatá môžu dostať aj po rebríku s protišmykovou úpravou. Šmykľavka má tú prednosť, že ju počas horúcich letných dní ľahko premeníte na vodný tobogan, jednoduchým pripojením hadice s vodou. Rozmery detskej preliezačky sú 230*143*140 cm a jej celková výška je 140 cm. Plošina, na ktorú detí lezú má nosnosť 100 kg a jej váha je 33,4 kg. Záhradná preliezka umožňuje jednoduchú montáž aj demontáž.

Domček Priateľov s predzáhradkou priestranný Neo Friends House Smoby rozšíriteľný

Najnovší domček Priateľov Neo Friends House od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti už od 3 rokov. Vďaka svojej veľkosti ponúkne chlapcom a dievčatám mimoriadne veľký priestor na hranie. Je vybavený dvojitou strechou s komínom, 2 polovičnými dverami s otvormi pre listy od poštára a 6 oknami s 2 otvárateľnými okenicami. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní, takisto ocenia aj piknikový stolík, ktorý sa dá používať z vnútornej aj vonkajšej strany domčeka.

Pre každú veselú návštevu je pripravený elektronický zvonček, ktorý sa napája batériami typu 2xAAA (nie sú súčasťou balenia). Pri domčeku čaká na záhradkárov predzáhradka s kvetináčmi, v ktorých si budú pestovať kvety a bylinky. K dispozícii budú mať aj ďalší kvetináč, ktorý ozdobí predné priečelie. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch v tvare reliéfu z dreva a kameňa očarí každé dieťa, pričom ich poteší aj obrázok v tvare mačičky, psíka či vtáčikov. Rozmery tohto domčeka sú 217*171*172 cm, pričom jeho celková výška je 172 cm.

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner Smoby obojstranná s terminálom a dávkovačom nápojov 29 doplnkov

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner od francúzskeho výrobcu Smoby poteší každé dieťa už od 3 rokov. Reštaurácia umožňuje kuchárom a zákazníkom prístup zo všetkých strán, delí sa na reštauračnú a kuchynskú časť. Jej súčasťou je sada 29 doplnkov, medzi ktorými je hamburger, ktorý sa dieťa naučí samé poskladať, panvica s otočnou funkciou, príbory, tanierik, poháriky, fľaška s kečupom a majonézou, podnos, vidlička, obracačka a nôž, hranolky, kôš do fritézy, palacinka, čítačka kariet, platobná karta a pokladničné doklady. 

Kuchynská časť je vybavená chladničkou, sporákom a varnou doskou s otočnými gombíkmi, drezom s kohútikom, kávovarom a fritézou, v ktorej sa malí šéfkuchári a šéfkuchárky naučia pripravovať chutné hranolky. Pri varení sa môžu spoľahnúť na dostatok úložného miesta. Nad kávovarom sa nachádza replika kalkulačky, ktorá poslúži na spočítanie objednávky. Reštauračná časť je tvorená vyvýšeným pultom, z ktorého si zákazníci prevezmú objednávku. Reštaurácia s kuchynkou má celkové rozmery 63*39*96 cm, pričom výška pracovného pultu je 49 cm.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery230*143*140 cm
Celková výška140 cm
Rozmery balenia150*60*66 cm
Celková dĺžka230 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť29,2 kg / 33,4 kg
Nosnosť100 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.