Set preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby na šplhanie so šmykľavkou a vodná dráha Mountain Lake s horskou jaskyňou, pumpou a loďkami od 24 mes

Popis produktu

Set preliezačka Multi-Activity Tower so šmykľavkou a vodná dráha Mountain Lake s jaskyňoupumpou a loďkami je nádherný set hračiek pre všetky šikovné a neposedné deti od 2 rokov, ktoré rady skúmajú nové veci. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov. Hračky od Smoby a Aquaplay poskytnú deťom veľa radosti a zábavy na dlhý čas.

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 2 rokov

Detská preliezačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je moderná lezecká veža na záhradu, ktorá nadchne a zaujme každé dieťa od 2 rokov. Toto krásne lezecké centrum ponúka 3 lezecké steny, rebrík s plošinou šmykľavku, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatká na dlhé roky. Farebná kombinácia červenejzelenejsivej na detskej preliezačke krásne ozdobí vašu záhradu a a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Kvalitné a odolné dvojité steny vynikajú odolnosťou a pevnosťou.

Vlastnosti

 • originálne športové zábavné centrum
 • multifunkčné využitie
 • ponúka šmykľavku, 3 lezecké steny a rebrík
 • vhodné od 2 rokov
 • šmykľavka s dĺžkou 150 cm
 • dvojité steny pre väčšiu bezpečnosť, stabilitu a pevnosť
 • zamatovo jemný a odolný plastový materiál
 • deti majú veľa možností na pohybové aktivity
 • špeciálny anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
 • kvalitný francúzsky výrobok

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake s horskou jaskyňou, šmykľavkou a priehradou s 2 figúrkami

Vodná dráha AquaPlay Mountain Lake je vodná hra pre všetky deti so zaujímavou jaskyňou v strednej časti. Na vrchole hory sa nachádza priehrada, do ktorej sa dá mechanicky napustiť voda pomocou vodnej pumpy. Vytvorí sa tak horské jazierko s mostom a stromčekom, pri ktorom môžu dovolenkovať pribalené 2 zvieratká - medvedíka Boa, žabku Nilsa. Vodný systém na hranie ďalej obsahuje horskú šmykľavku, mosty, čln a kontajnerovú loďku. 

Vlastnosti

 • obsahuje 2 zvieratká - medvedíka, žabku
 • rozmery hry sú 126*8*35 cm
 • pre deti od 3 rokov
 • nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu
 • stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu
 • balenie obsahuje aj pedagogická inštruktáž
 • dá sa jednoducho poskladať a pevne drží

Vodná pumpa AquaPlay náhradný diel k vodným dráham

Vodná pumpa AquaPlay predstavuje kvalitný doplnok ku všetkým vodným dráham značky AquaPlay. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti vodnej hry do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí náklad v podobe loďky do ďalšej časti dráhy. Pumpa na vodu je vhodná pre všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú hru s vodou a s vodnými dráhami sa dokážu zabaviť na dlhý čas.

Plachetnice pre deti AquaPlay Regatta

Plachetnica pre deti AquaPlay Regatta je krásna loďka, s ktorou sa deti skvele zabavia pri hre s vodnou dráhou. Plachetnicu môžu presúvať po vode, mostíkoch a plošinkách, pretekať sa s ňou a skúmať funkčnosť vodnej priehrady. Detská plachetnica Regatta má rozmery 11*8*10 cm a je vhodná pre všetky deti od 3 do 7 rokov. Plachetnice sú skvelým doplnkom každej detskej dráhy a deti si s nimi užijú skutočne veľa zábavy.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. 

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery240*173*170 cm
Celková výška170 cm
Rozmery balenia143*53*66 cm
Celková dĺžka240 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť29 kg / 33,7 kg
Nosnosť100 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.