Set preliezačka Multiactivity Climbing Tower na šplhanie so šmykľavkou Smoby a domček Neo Jura Lodge s nadstavbovým riešením

Popis produktu

Set preliezačka Multiactivity Climbing Tower so šmykľavkou a lezeckými stenami a domček Neo Jura Lodge s nadstavbovým riešením a množstvom doplnkov je špičková sada hračiek do záhrady, ktorá zabaví chlapcov aj dievčatá od 2 rokov. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete od francúzskeho výrobcu Smoby sú vyrobené z kvalitných materiálov, sú vybavené dvojitými stenami a zabaví sa s nimi viacero detí, súrodenci aj kamaráti. Hračky sa navzájom farebne aj dizajnovo dopĺňajú, stanú sa ozdobou každej záhrady, pričom si svoje žiarivé farby zachovajú aj po rokoch vďaka anti UV filtru.

Preliezačka Multiactivity Climbing Tower Smoby s 3 lezeckými stenami a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 2 rokov

Detská preliezačka Multiactivity Climbing Tower od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je moderná lezecká veža na záhradu, ktorá nadchne a zaujme každé dieťa od 2 rokov. Toto krásne lezecké centrum ponúka 3 lezecké steny, rebrík s plošinou šmykľavku, ktoré zabavia chlapcov aj dievčatká na dlhé roky. Farebná kombinácia červenejzelenejsivej na detskej preliezačke krásne ozdobí vašu záhradu a a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Kvalitné a odolné dvojité steny vynikajú odolnosťou a pevnosťou.

Vlastnosti

  • originálne športové zábavné centrum
  • multifunkčné využitie
  • ponúka šmykľavku, 3 lezecké steny a rebrík
  • vhodné od 2 rokov
  • šmykľavka s dĺžkou 150 cm
  • dvojité steny pre väčšiu bezpečnosť, stabilitu a pevnosť
  • zamatovo jemný a odolný plastový materiál
  • deti majú veľa možností na pohybové aktivity
  • špeciálny anti UV filter chráni farby pred vyblednutím
  • kvalitný francúzsky výrobok

Domček Neo Jura Lodge DeLuxe Smoby s nadstavbovým riešením od 24 mes

Francúzsky výrobca Smoby prichádza s moderným, rozšíriteľným domčekom Neo Jura Lodge pre chlapcov aj dievčatká už od 2 rokov. Revolučná novinka z dielne popredných francúzskych dizajnérov zaručí vašim deťom množstvo radostne strávených chvíľ v interiéri aj exteriéri. Domček deťom ponúkne 1 plné dvere2 okná s otvárateľnými okenicami a originálne kŕmidlo pre vtáčiky a ešte oveľa viac. Domček pôsobí veľmi realisticky, jeho povrch je tvorený reliéfom z kameňa a dreva, spolu s obrázkami zvieratiek a kvetiniek. Priestranný interiér ponúkne deťom dostatok miesta na rôzne hry a zábavu.

Jedinečný a inovatívny koncept domčeka Neo Jura Lodge prichádza s možnosťou pripojenia rôznych doplnkov. Deti milujú rôzne technické vylepšenia a samy sa môžu rozhodnúť, čo ich domček potrebuje. V tomto sete nájdete k domčeku priložených množstvo doplnkov a príslušenstva, medzi ktoré patrí  letná kuchynka so 17 doplnkamipiknikový stolík lavicamipredzáhradka s črepníkmi, takže si malí kuchári a záhradkári prídu na svoje. Vynikajúcim doplnkom je zelený komín, elektronický zvonček a taktiež odkvapová rúra s barelom na zachytávanie dažďovej vody, spolu s konvicou na polievanie. Deti, ktoré majú rady súkromie, určite potešia celé dvere s kľúčikom, spolu s otvorom na listy od poštára.

Rozmery tohto domčeka sú 116*124*132 cm a jeho celková výška je 132 cm. Detský domček je vyhotovený vo farebnej kombinácii bielej, zelenej, červenej a sivej farby a nádherný vzhľad si zachová vďaka anti UV filtru, ktorý spoľahlivo ochráni farby pred slnečným žiarením, takže aj po dlhej dobe vyzerá ako nový. Domček má pevné a stabilné dvojité plastové steny, ktoré odolávajú aj silnému vetru a vplyvom počasia. Deti sa výborne zabavia pri hre na rôzne povolania, malí záhradkári sa postarajú kvetinky, ktoré nezabudnú pravidelne polievať, posielať si navzájom poštu, variť si v kuchynke ako skutoční kuchári, obedovať pri piknikovom stolíku alebo sa jednoducho hrať rôzne hry.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery230*143*140 cm
Celková výška140 cm
Rozmery balenia150*60*66 cm
Celková dĺžka230 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť29,2 kg / 33,4 kg
Nosnosť100 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.