Set preliezačka Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dĺžka 160 cm a stôl Piknik od 24 mes

Popis produktu

Set unikátnej preliezačky Tour Aventure a detského stolíka Piknik​​ so stoličkami od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Set je zložený z kvalitnej preliezačky Tour Aventure a krásneho detského stolíka Piknik so stoličkami KidChair​​ pre deti. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Preliezačka pre deti Tour Aventure Smoby so šmykľavkou dlhou 160 cm a tunelom od 2 rokov

Smoby detská preliezačka Tour Aventure je dobrodružná športová veža so šmykľavkou, rebríkom a rozprávkovým tunelom. Detská preliezačkaje vyrobená s dvojitou stenou, čo zabezpečuje pevnú a stabilnú stavbu. Časť na šmýkanie má dĺžku 160 cm. Z každej z troch strán má dieťa iné možnosti na vyliezanie podliezanie zliezanie a preliezanie. Táto krásna a praktická detská preliezačka ponúka veľmi veľa možností pohybovej aktivity a šantenia na preliezačke. Ideálna hračka pre dieťa na rozvoj svalstva, posilnenie stavby tela, ako ajduševného rozvoja, rozvahy, plánovania a presnosti dieťaťa. Preliezačka pre deti je prevedená v krásnych zeleno-červených farbách, doplnených jemnou hnedou.

Má anti UV filter ktorá chráni povrch preliezačky pred účinkom slnečného žiarenia, a tak farby preliezačky pre deti nevyblednú dlhý čas. Vhodné pre deti od 2 rokov, ktoré si pohybom a lezením posilňujú najmä chrbtové svalstvo. Pohodlne sa tu zahrá i viac detí. Preliezačka pre deti je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, s pevnou konštrukciou. Hmotnosť balenia je 24,3 kg. Rozmery produktu sú 305*158*320 cm a rozmery balenia sú 122*51*64 cm. Plastový materiál je pevný, no zároveň jemný a príjemný na dotyk. Steny preliezačky sú dvojité, čo detskej preliezačke Tour Aventure zaručuje stabilitu. Výška podlažia od zeme je 71 cm, výška opierky 51 cm. Šmykľavka má šírku 40 cm.

Stolička pre deti KidChair Smoby s UV filtrom, nosnosť 50 kg, výška 27 cm, od 18 mesiacov

Stolička pre deti KidChair Smoby je vynikajúca detská stolička, ktorú vaše detičky od 18 mesiacov využijú ako vnútri tak i vonku. V tomto sete nájdete až 2 stoličky, ktoré prekvapia a potešia vaše malé ratolesti. Ich krásne farby sú chránené UV filtrom a ani po dlhom čase nestratia krásny žiarivý odtieň. Sedadlo stoličky je vo výške 27 cm, pričom celková výška aj s operadlom je 50 cm. Detská stolička má nosnosť 50 kg a je skvelou stoličkou na to, aby sa vaše dieťatko učilo samostatne sedieť v tej správnej polohe. Stoličku  môže dieťatko používať pri hraní, ale aj počas jedenia či na záhradnej párty a dokonale ladí s detskými domčekmi Smoby.

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov

Stolík pre deti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stolík alebo taburetka na sedenie  pre všetky deti od 18 mesiacov. Taburetka a stolík zároveň je vyrobená z kvalitného plastu a jej povrch je ochránený s UV filtrom, takže jej farby nevyblednú ani na slnku a biela ostane naozaj bielou bez toho, aby zožltla. Výška stolíka je 27 cm a má nosnosť 50 kg. Tento multifunkčný stolík ocenia chlapci aj dievčatá pri piknikových posedeniach v záhrade, takisto ho môžu využívať aj vo vnútri v prípade nepriaznivého počasia.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery305*158*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia122*51*64 cm
Hmotnosť24,30 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.