Set preliezačka Adventure Car Smoby so šmykľavkou dlhou 150 cm, fúrik a námornícky vedro set od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek tvorí úžasná preliezačka Adventure Car od výrobcu Smoby, fúrik na kolieskach a vedierko s formičkami do piesku od výrobcu Écoiffier. Hračky sa výborne dopĺňajú funkčne i farebne, dajú sa využiť pri rôznych letných hrách vonku. Preliezačka má okrem priestoru na preliezanie aj šmykľavku a pieskovisko, preto hry s ňou milujú všetky deti. Hračky pochádzajú od francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier, ktorí pri výrobe dbajú na kvalitu, bezpečnosť, ale aj originalitu svojich produktov. Pre rodičov je tento set neodolateľný hlavne kvôli zvýhodnenej cene, vďaka ktorej získajú až 3 hračky v jednom sete a ešte pri tom aj ušetria.

Preliezačka auto Adventure Car Smoby so zvukom, pieskoviskom a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 18 mesiacov

Preliezačka Adventure Car je kvalitná preliezka v tvare auta, ktorá v sebe ukrýva veľa zábavy pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Preliezačka od francúzskeho výrobcu Smoby má zabudovaný volant s klaksónom, štartovací kľúč a po bokoch má 4 kolesá, vďaka čomu vyzerá ako naozajstné auto. Farebná kombinácia bielej, zelenej, červenej a sivej krásne zapadnú do každej záhrady, na dvor alebo terasu. Špeciálnym doplnkom tohto moderného autíčka je šmykľavka v zadnej časti. Šmýkacia plocha má dĺžku 150 cm.

Pod otvárateľnou kapotou autíčka sa nachádza pieskovisko, s ktorým sa každé dieťatko vie zabaviť dlhý čas. Cez veľké, zadné kolesá auta sa dá preliezať, čo je ďalšia veľmi obľúbená detská hra. Preliezačka s dvojitými stenami je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding. Obsahuje anti UV filter zabraňujúci vyblednutiu farieb, ktoré zostanú krásne žiarivé po dlhé roky aj napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hmotnosť preliezky je 18,5 kg, stojí teda pevne a stabilne. 

Detičky sa môžu spoľahnúť na jej odolnú konštrukciu, navrhnutú francúzskymi odborníkmi. Oblé hrany zaručujú dieťaťu bezpečnosť a jej povrch je jemný, zamatový na dotyk. Palubná doska auta má otáčajúci sa volant s klaksónom a štartovacím kľúčom. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pre maximálny komfort dieťaťa. Rozmery preliezačky sú 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a dĺžka 233 cm. Nosnosť tejto priestrannej preliezačky je až 150 kg (3 deti po 50 kg).

Fúrik s dvoma kolesami Garden&Seasons Écoiffier od 18 mes

Écoiffier detský fúrik Picnic je krásny červeno-zelený plastový fúrik. Je vyrobený z príjemného plastového materiálu, s na dotyk príjemnými rukoväťami. Má dve kolieska, vďaka ktorým je stabilný, a dieťa ľahšie udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnosť, takže dieťa nemá problém udržať fúrik pod kontrolou. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery sú výška 31,5 cm, hĺbka 30 cm a dĺžka 31,5 cm, Detský fúrik je vhodný od 18 mesiacov

Vedro set Námorník Écoiffier s krhlou 6 dielov výška 18 cm od 18 mesiacov

Écoiffier detský set do piesku sa skladá zo 6 kusov detského náradia. Je to vedierko s námorníckym znakom v modro-bielej farebnej kombinácii so znakom kotvy, červená krhla, zelené sitko, červená veselá formička v tvare mušle, modré hrabličky a lopatka. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Set pre deti je dodávaný vo vedierku. Deti sa so setom do piesku radi hrajú na pláži či na detskom pieskovisku. Je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského setu do piesku sú 18*18*34 cm. 

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý sa už roky pýši výrobou kvalitných a originálnych plastových hračiek. Ďalší kvalitný francúzsky výrobca je Écoiffier. Hračky Smoby a Écoiffier spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách Smoby je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto jedinečnú súpravu preliezačky, vedierka so sadou do piesku a fúrika a postaráte sa im tak o hodiny plné zábavy a smiechu. Vďaka týmto zábavným hračkám deti trávia viac času na čerstvom vzduchu, majú viac pohybu, môžu utužovať priateľstvá a zabávať sa takmer celý rok.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia120*40*74 cm
Celková dĺžka233 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,5 kg / 18,5 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.