Set preliezačka Adventure Car Smoby so šmykľavkou dlhou 150 cm, traktor Claas Farmer XL a vozík pre záhradníka od 24 mes

Popis produktu

V tomto úžasnom sete hračiek nájdete krásnu preliezačku Adventure Car a traktor s prívesom Claas Farmer XL od výrobcu Smoby a tiež záhradnícky vozík Piknik od výrobcu Écoiffier. Hračky sa výborne dopĺňajú, deti sa s nimi zabavia hlavne vonku. Preliezačka má navyše pieskovisko a šmykľavku, takže v sebe spája niekoľko hier, ktoré milujú deti na celom svete. Spolu tvoria naozaj originálny set tých najzábavnejších hračiek, ktoré nesmú chýbať ani vášmu dieťatku. Hračky pochádzajú od renomovaných výrobcov Smoby a Écoiffier, ktorí sú známi kvalitou a originalitou svojich výrobkov. Setu neodoláte hlavne kvôli výbornej zvýhodnenej cene, vďaka ktorej získate až 3 zábavné hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte.

Preliezačka auto Adventure Car Smoby so zvukom, pieskoviskom a 150 cm šmykľavkou s UV filtrom od 18 mesiacov

Preliezačka Adventure Car je kvalitná preliezka v tvare auta, ktorá v sebe ukrýva veľa zábavy pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Preliezačka od francúzskeho výrobcu Smoby má zabudovaný volant s klaksónom, štartovací kľúč a po bokoch má 4 kolesá, vďaka čomu vyzerá ako naozajstné auto. Farebná kombinácia bielej, zelenej, červenej a sivej krásne zapadnú do každej záhrady, na dvor alebo terasu. Špeciálnym doplnkom tohto moderného autíčka je šmykľavka v zadnej časti. Šmýkacia plocha má dĺžku 150 cm.

Pod otvárateľnou kapotou autíčka sa nachádza pieskovisko, s ktorým sa každé dieťatko vie zabaviť dlhý čas. Cez veľké, zadné kolesá auta sa dá preliezať, čo je ďalšia veľmi obľúbená detská hra. Preliezačka s dvojitými stenami je vyrobená z kvalitných a odolných plastových materiálov, pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding. Obsahuje anti UV filter zabraňujúci vyblednutiu farieb, ktoré zostanú krásne žiarivé po dlhé roky aj napriek nepriaznivým poveternostným podmienkam. Hmotnosť preliezky je 18,5 kg, stojí teda pevne a stabilne. 

Detičky sa môžu spoľahnúť na jej odolnú konštrukciu, navrhnutú francúzskymi odborníkmi. Oblé hrany zaručujú dieťaťu bezpečnosť a jej povrch je jemný, zamatový na dotyk. Palubná doska auta má otáčajúci sa volant s klaksónom a štartovacím kľúčom. Sedadlo autíčka je ergonomicky tvarované, pre maximálny komfort dieťaťa. Rozmery preliezačky sú 233*68*91 cm, celková výška je 91 cm a dĺžka 233 cm. Nosnosť tejto priestrannej preliezačky je až 150 kg (3 deti po 50 kg).

Traktor na šliapanie Claas Farmer XL Žaba Smoby s prívesom zelený

Traktor pre deti Claas Farmer XL je detský traktor na šliapanie, ktorý je vhodný pre malých traktoristov od 3 rokov. Detský traktor má realistický dizajn, v zadnej časti má odpojiteľný príves. Je to dokonalý detský traktor s reťazovým pohonom. Traktor má výšku sedadla 37 cm a nosnosť 30 kg.

  • traktor na reťazový pohon
  • výška sedadla 37 cm
  • celková dĺžka 141 cm
  • celková výška 53 cm
  • nosnosť 30 kg
  • traktor s prívesom
  • rozvíja pohybové schopnosti detí

Detský vozík pre záhradníka Piknik Écoiffier a 8 doplnkov od 18 mesiacov

Écoiffier vozík pre záhradníka Piknik je pekná plastová hračka vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súčasťou hračky pre malých záhradníkov je vozík v zelenej farbe na dvoch kolieskach, do ktorého si deti môžu poukladať plastové záhradnícke náradie. K detskému náradiu, ktoré nájdete v balení patria 2 vedierka, lopatka, krhlička, hrable, nožnice. Vďaka veselým farbám a realistickému prevedeniu táto hračka pre najmenších podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu, pretože deti si môžu vymýšľať rôzne príbehy o dobrodružstvách v záhradke. 

Smoby a Écoiffier sú francúzski výrobcovia, ktorí produkujú jedinečné a kvalitné detské plastové hračky. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto jedinečnú súpravu hračiek a budú mať postarané o zábavu na veľmi dlhý čas. Preliezačka, traktor aj záhradnícky vozík sú vyrobené s citom pre detail, z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery233*68*91 cm
Celková výška91 cm
Rozmery balenia120*40*74 cm
Celková dĺžka233 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,5 kg / 18,5 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.