Set prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby bábika v dupačkách 32 cm a magická fľaša

Popis produktu

Set hračiek opatrovateľský stolík pre bábiku Baby Nurse, bábika v bielych dupačkách a fľaška s mliekom pre bábiku od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna súprava hračiek, ktoré si zamiluje každé dievčatko. Set vhodný od 3 rokov je zložený z prebaľovacieho stolíka pre bábiku, bábiky a magickej fľašky s mliekom. Tieto hračky sa vzájomne farebne ako aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak nádhernú súpravu, z ktorej bude mať radosť každá malá slečna. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa.

Set hračiek je cenovo výhodný, a preto poteší vašu ratolesť ako aj vašu peňaženku. Hračky výrobcu Smoby sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, zdravotnou neškodnosťou a sú držiteľmi mnohých ocenení za funkčnosť a dizajn, ako aj držiteľmi európskych certifikátov kvality. Každá hračka Smoby je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie normy kvality a odolnosti. Set prebaľovacieho stolíka, bábiky a magickej fľašky sa perfektne dopĺňa a poskytne vašej slečne veľa herných podnetov pri starostlivosti o bábiku.

Prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby

Smoby detský opatrovací stolík pre bábiku Baby Nurse je prevedený v krásnom tvare srdiečka. Je to unikátna detská hračka s dvoma poschodiami. Prebaľovací stolík je prevedený v krásnej kombinácii bielej a ružovej farby s kvetinkami a srdiečkami. V dolnej časti je miesto na odkladanie doplnkov a pomôcok pre dievčatko a jej bábiku. Set obsahuje stoličku na kŕmenie, prebaľovací pult, vaničku na kúpanie, sprchu, tanierik s lyžičkou a fľašku na kŕmenie.

Stolík je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Opatrovateľský stolík pre bábiku má mnoho úložného priestoru- poličku na odkladanie šiat, uterák, 2 poličky na potraviny pre bábiku. Je to krásna a jedinečná hračka pre dievčatko. Stolík pre bábiku je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je zároveň príjemný a zamatový na dotyk.

Bábika Baby Nurse Smoby v bielych dupačkách 32 cm od 2 rokov

Detská bábika Baby Nurse je skvelou hračkou pre každé dieťa. výšku 32 cm. Detská bábika Baby Nurse od francúzskeho výrobcu hračiek Smobykrásnu milú tváričku a je oblečená v krásnom dvojdielnom komplete z jemného a mäkkého materiálu bielej farby s modrou čiapočkou a golierom s peknými vyšívanými obrázkami. Bábika sa dá prezliekať jednoduchým spôsobom, a dieťa to zvládne úplne samo. Bábika Baby Nurse je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Bábika má mäkké telíčko, ktoré deti radi objímajú.

Fľaška pre bábiku Baby Nurse Zlatá edícia Smoby s ubúdajúcim mliekom od 24 mesiacov

Smoby magická detská fľaška na mlieko Baby Nurse Zlatá edícia je výnimočná v tom, že obsahuje pohyblivé mlieko. Pri naklonení fľaše sa mlieko akoby stráca a po postavení fľaše do pôvodnej polohy sa opäť vráti späť. Je to krásna hračka pre najmenšie deti. Výška fľaše je 12,5 cm. Magická detská fľaša na mlieko pre bábiky, bude obľúbenou hračkou pre každé dieťa pri svojich hrách s bábikou.

Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Vďaka setu bábiky v dupačkách, magickej fľašky s mliekom a opatrovateľským stolíkom pre bábiku získa vaša slečna množstvo nových hračiek pre kompletnú starostlivosť o bábiku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,28 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné