Set prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby a bábika so zvukom MiniKiss lezúca 27 cm

Popis produktu

Set hračiek opatrovateľský stolík pre bábiku Baby Nurse a lezúca bábika MiniKiss od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna súprava hračiek, ktoré si zamiluje každé dievčatko. Set hračiek pre dievčatko je cenovo výhodný ako kúpa samostatných hračiek. Set je zložený z opatrovateľského centra pre bábiku a z lezúcej bábiky MiniKiss, ktorá pripomína skutočné bábätko. Tieto hračky sa vzájomne farebne ako aj dizajnovo ideálne dopĺňajú a tvoria tak nádhernú súpravu, z ktorej bude mať radosť každá malá slečna. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické.

Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa. Hračky výrobcu Smoby sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, zdravotnou neškodnosťou a sú držiteľmi mnohých ocenení za funkčnosť a dizajn, ako aj držiteľmi európskych certifikátov kvality. Každá hračka Smoby je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie normy kvality a odolnosti. Set prebaľovacieho stolíka a lezúcej bábiky MiniKiss sa perfektne dopĺňa a poskytne vašej slečne veľa herných podnetov.

Prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby

Smoby detský opatrovací stolík pre bábiku Baby Nurse je prevedený v krásnom tvare srdiečka. Je to unikátna detská hračka s dvoma poschodiami. Prebaľovací stolík je prevedený v krásnej kombinácii bielej a ružovej farby s kvetinkami a srdiečkami. V dolnej časti je miesto na odkladanie doplnkov a pomôcok pre dievčatko a jej bábiku. Set obsahuje stoličku na kŕmenie, prebaľovací pult, vaničku na kúpanie, sprchu, tanierik s lyžičkou a fľašku na kŕmenie. Stolík je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Opatrovateľský stolík pre bábiku má mnoho úložného priestoru- poličku na odkladanie šiat, uterák, 2 poličky na potraviny pre bábiku. Je to krásna a jedinečná hračka pre dievčatko od 3 rokov. Stolík pre bábiku je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je zároveň príjemný a zamatový na dotyk.

Bábika so zvukom MiniKiss Smoby lezúca 27 cm od 12 mesiacov

Detská lezúca bábika MiniKiss je skvelou hračkou vaše dieťa. Je vyrobená z mäkkého a jemného materiálu. Bábika má výšku 27 cmvydáva zvuky po stlačení gombíka. Začne liezť, krútiť hlavou a bľabotať. Prestane liezť ak znova stlačíte gombík, alebo ak narazí na prekážku. Detská lezúca bábika MiniKiss od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby má krásnu milú tváričku. Bábika pre deti MiniKiss je oblečená v rozkošných ružových dupačkách s čiapočkou s brmbolcom. Bábika funguje na batérie.

Bábika MiniKiss je vyrobená z na dotyk jemného gumeného materiálu. Má realistický vzhľad a krásny uhrančivý pohľad veľkých modrých očiek. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca. Vďaka setu lezúcej bábiky s opatrovateľským stolíkom pre bábiku získa vaša slečna množstvo nových hračiek pre kompletnú starostlivosť o bábiku.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozmery balenia49*19*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,28 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné