Set prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby a magnetická obojstranná tabuľa s doplnkami

Popis produktu

Set hračiek opatrovateľský stolík pre bábiku Baby Nurse a magnetická obojstranná tabuľa od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásna súprava hračiek, ktoré si zamiluje každé dievčatko. Set vhodný od 3 rokov je zložený z prebaľovacieho stolíka pre bábiku a obojstrannej tabule pre dievčatá s magnetkami a doplnkami. Tieto hračky v súprave urobia radosť každej malej slečne. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa.  Set hračiek je cenovo výhodnejší. Potešte vaše ratolesti hneď niekoľkokrát.

Prebaľovací stôl pre bábiku Baby Nurse Srdiečko Smoby

Smoby detský opatrovací stolík pre bábiku Baby Nurse je prevedený v krásnom tvare srdiečka. Je to unikátna detská hračka s dvoma poschodiami. Prebaľovací stolík je prevedený v krásnej kombinácii bielej a ružovej farby s kvetinkami a srdiečkami. V dolnej časti je miesto na odkladanie doplnkov a pomôcok pre dievčatko a jej bábiku. Set obsahuje stoličku na kŕmenie, prebaľovací pult, vaničku na kúpanie, sprchu, tanierik s lyžičkou a fľašku na kŕmenie. Stolík je ozdobený hodinami s mechanickými ručičkami. Opatrovateľský stolík pre bábiku má mnoho úložného priestoru- poličku na odkladanie šiat, uterák, 2 poličky na potraviny pre bábiku. Je to krásna a jedinečná hračka pre dievčatko. Stolík pre bábiku je vyrobený z pevného a odolného plastového materiálu, ktorý je zároveň príjemný a zamatový na dotyk. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Hra s detskou bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Je to aj úžasný spôsob ako pripraviť dieťa na príchod súrodenca.

Školská magnetická tabuľa 2v1 Smoby obojstranná so 7 doplnkami a magnetické písmenká 72 ks

Školská magnetická tabuľa 2v1 Smoby je obojstranná s magnetickými písmenkami a  7 doplnkami poslúži pri rôznych hrách na povolanie, na kreslenie a písanie. Je vhodná pre deti od 3 rokov. Z jednej strany dieťa kreslí na tabuľu farebnými kriedami, a z druhej strany píše a kreslí pomocou zmazateľnej fixky, alebo vytvára obrazce z magnetických písmeniek. Keď dieťa vyrastie, môže tabuľu používať na pripomienky v izbe, alebo v kuchyni. Balenie detskej tabule obsahuje spolu 7 doplnkov a 72 magnetických písmen, čísel a matematických znakov, s ktorými sa deti naučia počítať a spoznávať písmenká abecedy.

Rozmery tabule pre deti sú 48*42*102 cm. Výška tabule so stojanom je 102 cm. Detské kresby sa z oboch strán dajú zotrieť handričkou. Je to veľmi praktická detská pomôcka na kreslenie, keď sa u dieťaťa už od útleho veku rozvíjajú kresliace schopnosti, manuálna zručnosť ovládať ceruzku a kriedu, počítať, písať alebo vytvárať obrazce z magnetiek. . Vďaka množstvu doplnkov je táto hračka skvelým pomocníkom pre deti v predškolskom a rannom školskom veku. Set prebaľovacieho stolíka a obojstrannej magnetickej tabule Smoby s magnetkami a doplnkami sa perfektne dopĺňa a poskytne vašej slečne veľa herných podnetov pre hry. 

Hračky výrobcu Smoby sa vyznačujú prvotriednymi materiálmi, zdravotnou neškodnosťou a sú držiteľmi mnohých ocenení za funkčnosť a dizajn, ako aj držiteľmi európskych certifikátov kvality. Každá hračka Smoby je kvalitný európsky výrobok, ktorý spĺňa najprísnejšie normy kvality a odolnosti. Vďaka setu opatrovateľského stolíka pre bábiku a obojstrannej tabule Smoby získate pre vašu slečnu množstvo nových hračiek pre kompletnú starostlivosť o bábiku, ale aj hračku, pri ktorej sa môže vzdelávať a pohodlne sa pri nej zahrá niekoľko detí naraz.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery38*57*76 cm
Celková výška76 cm
Rozmery balenia49*19*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,28 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.