Set pracovných strojov Sansibar Big Power worker BIG 3 druhy s gumenými kolieskami od 24 mes

Popis produktu

Sada troch pracovných strojov Sansibar do piesku od nemeckej značky Big prichádza s nákladným autom, bagrom a nakladačom v čiernom vyhotovení. Autíčka pre deti od 2 rokov sú vyrobené z veľmi kvalitného plastu a vynikajú pôsobivým dizajnom s množstvom prepracovaných detailov a pohyblivých častí. Set hračiek obsahuje všetky autíčka, ktoré váš malý stavbár potrebuje pre svoje stavebné práce. Bager s pohyblivou lyžicou chlapcom poslúži na bagrovanie piesku, nakladač ho naloží do nákladného auta, ktoré ho odvezie na miesto výstavby.

Detské pracovné autíčka sú vyhotovené v peknej čiernej farbe s modrými prvkami, takže okamžite zaujmú každého chlapca a bude sa s nimi chcieť hneď hrať. Autíčka pre deti majú mäkké gumené kolieska. Hračkárske autíčka pre deti majú univerzálne využitie - dajú sa využiť aj v interiéri aj exteriéri. Dajú sa ľahko umývať pod tečúcou vodou a sú vybavené povrchovou úpravou s UV filtrom proti slnečnému žiareniu, takže si zachovajú svoj vzhľad aj po dlhom čase. Hra s takouto hračkou zábavným spôsobom rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Rozmery jedného detského autíčka - nakladača sú 23*10*12 cm, pričom sa celkové rozmery jednotlivých autíčok pohybujú v dĺžke od 16 - 23 cm. 

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodGermany
Celková dĺžka16 - 23 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné