Set pracovných áut Big Power Worker XL BIG 3 druhy s gumenými kolieskami od 24 mes

Popis produktu

Set troch pracovných strojov Power worker XL do piesku od nemeckej značky BIG prichádza s veľkými stavebnými strojmi - nákladné autobager a nakladač. Autíčka pre deti od 2 rokov sú vyrobené z veľmi kvalitného plastu a vynikajú pôsobivým dizajnom s množstvom prepracovaných detailov a pohyblivých častí. Set hračiek obsahuje všetky autíčka, ktoré váš malý nezbedník potrebuje pre svoje stavebné práce. Bager s pohyblivou lyžicou chlapcom vybagruje piesok, nakladač ho vloží do korby nákladného auta, ktoré ho odvezie na miesto stavby.

Detské pracovné autíčka sú vyhotovené v nádhernej žltej farbe, takže okamžite zaujmú každého chlapca a bude sa s nimi chcieť hneď hrať. Autíčka pre deti majú mäkké gumené kolieska. Hračkárske autíčka pre deti majú univerzálne využitie - dajú sa využiť aj v interiéri aj exteriéri. Dajú sa ľahko umývať pod tečúcou vodou a sú vybavené povrchovou úpravou s UV filtrom proti slnečnému žiareniu, takže si zachovajú svoj vzhľad aj po dlhom čase. Hra s takouto hračkou zábavným spôsobom rozvíja detskú fantáziu a predstavivosť. Rozmery autíčok sa pohybujú v rozličných dĺžkach od 33 - 67 cm

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu neškodných a recyklovateľných materiálov.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodNemecko
Celková dĺžka33 - 67 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.