Set pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder a upratovací vozík Smoby s vysávačom a žehliaca doska so žehličkou

Popis produktu

Pracovný stôl s funkčným žeriavom a upratovací vozík s vysávačom a žehliacou súpravou predstavujú nádhernú sadu hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci a dievčatá sa zabavia pri hre na opravárov, pričom sa naučia pracovať s náradím a vyskúšajú si aj domáce práce, naučia sa udržiavať si v izbičke poriadok. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, takže si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder so stavebnicou auto vŕtačkou a 94 doplnkami

Pracovný stôl Black&Decker Bricolo Builder od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí sa rady hrajú na opravárov a remeselníkov. Špičkový pracovný stôl disponuje funkčným žeriavom s pohyblivým ramenom, pomocou ktorého si deti môžu prenášať všetky súčiastky, ktoré potrebujú pri svojich opravách a montážach. Spoľahnúť sa môžu na sadu 94 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, zverák, píla, kliešte, skrutkovač, montážne kľúče, kladivko, zverák, skrutky a množstvo ďalších montážnych dielov. Súčasťou pracovnej dielne je aj stavebnica nákladného autíčka. 

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z odolného plastu s jemným povrchom, stojí na 4 stabilných nohách. Ponúka deťom dostatok úložného priestoru a závesnú stenu pre pracovné náradie. Stôl je vybavený montážnymi otvormi pre zatĺkanie dielov, v jeho prednej časti je mechanické pravítko. Rozmery pracovnej dielne sú 82*34*117 cm. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie.

Upratovací vozík s tyčovým vysávačom Rowenta Trolley+Vacuum Cleaner Smoby s metlou vedrom a 10 doplnkov

Upratovací vozík s vysávačom Rowenta Trolley od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje fantastickú sadu hračiek na upratovanie pre deti od 3 rokov. Detský upratovací vozík v jemnom tyrkysovom vyhotovení s čiernymi detailmi zaujme chlapcov aj dievčatá. Vozík na upratovanie ponúka pre malých pomocníkov v domácnosti sadu 10 doplnkov: elektronický vysávač Rowenta, ktorý dokáže pri vysávaní vydávať zvuky, výmenný nadstavec, metlu na zametanie, lopatku, metličku, mop, hubku, kýblik, čistiaci prostriedok a stierku na okná. Vďaka týmto doplnkom získajú deti realistické zážitky pri hre na domáce práce. Celkové rozmery upratovacieho vozíka s vysávačom sú 32*34*80 cm.

Žehliaca doska so žehličkou Ironing Board Steam Iron Smoby s vešiakmi a 9 doplnkami

Žehliaca doska so žehličkou Ironing Board predstavuje skvelú hračku pre malých pomocníkov v domácnosti od 3 rokov. Realistická doska na žehlenie upúta dieťa na prvý pohľad. Má pevnú konštrukciu a dá sa jednoducho zložiť. Je vyhotovená v jemnom tyrkysovo-šedom vyhotovení, takže ozdobí každú detskú izbičku. Povrch žehliacej dosky je ozdobený originálnym motívom, vďaka čomu bude žehlenie pre deti omnoho zábavnejšie a radostnejšie. Rozmery žehliacej dosky pre deti sú 69*23*49 cm, výška plochy na žehlenie je 49 cm. Žehliaca doska má aj podstavec na položenie žehličky, ktorý imituje parnú nádobu. Súčasťou žehliacej výbavy je aj žehlička, 2 vešiaky pre zavesenie vyžehlenej bielizne a 4 štipce.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*77 cm
Celková dĺžka82 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,76 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.