Set pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center a motorová píla Smoby so zvukom

Popis produktu

Pracovný stôl trojkrídlový a elektronická motorová píla Black&Decker predstavujú špičkový set hračiek, s ktorými sa zabavia najmä chlapci od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Deti sa zahrajú na povolanie majstrov opravárov, naučia sa posklada autíčko a pri práci s drevom využijú elektronickú pílu so zvukom. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, predstavivosť a logické myslenie. S hračkami sa zabaví naraz aj viacero detí, vyznačujú sa prvotriednou kvalitou a francúzskym dizajnom.

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center Smoby inštalatérstvo maľovanie a tesárstvo 100 doplnkov

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorý sa rady hrajú hry na technické povolania. Pri práci na inštalatérov, mechanikov a tesárov sa môžu spoľahnúť na bohatú sadu 100 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, kliešte, píla, skrutkovač, montážne kľúče, kladivo, valček na maľovanie, zverák, skrutky, matice, klinčeky, potrubné diely, poličky na drobné súčiastky, rôzne montážne časti a dielce. Pracovný stôl s 3 hernými plochami je vybavený kolieskami pre jednoduché presúvanie a otvárateľnými bočnými krídlami, takže sa dá za pár sekúnd ľahko rozložiť a zložiť.

Stredná časť je vyhradená strojárskej práci, dieťa sa učí pracovať so zverákom, zatĺkať klince, merať diely s mechanickým pravítkom a poskladá si autíčko podľa návodu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové nástroje a ako sa správne používajú. Zadná stena je vybavená závesným systémom pre pracovné náradie a odkladacou plochou pre drobné súčiastky, takže má dieťa potrebné doplnky vždy poruke. Majstrov poteší aj praktická tabuľka, na ktorú si budú môcť kriedou kresliť a písať poznámky, takisto využije aj praktické poličky pod pracovnou plochou. Pracovný stôl sa delí na inštalatérsku, maliarsku a tesársku časť s príslušným vybavením.

Motorová píla elektronická Black&Decker Chainsaw Smoby so zvukom

Motorová píla elektronická od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúcu pracovnú hračku pre chlapcov už od 3 rokov. Elektronická píla dokáže pri pílení vydávať zvuky ako skutočná píla, vďaka čomu získajú deti realistické zážitky. Je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov so zaoblenými hranami, je maximálne bezpečná pre hru detí. Detská píla s motívom pracovného náradia Black&Decker očarí deti na prvý pohľad, zabavia sa s ňou na dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí remeselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, hravým spôsobom sa približujú k svetu dospelých, získavajú nové poznatky. Pri hre s motorovou pílou si rozvíjajú jemnú motoriku, technickú predstavivosť a logické myslenie. Učia sa sústrediť na nové veci, objavujú a skúmajú nové materiály, tvary a farby. Pracovné hračky umožňujú deťom vyskúšať si rôzne povolania, pri ktorých riešia rôzne technické problémy a učia sa improvizovať. Detská píla Smoby má rozmery 40*10*14 cm, je dokonale prispôsobená pre malé detské rúčky.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery56*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*26*75 cm
Celková dĺžka56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,26 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.