Set pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center a kvetinárstvo Smoby s vlastnou výrobou kvetov a doplnkovým materiálom

Popis produktu

Pracovný stôl trojkrídlový a kvetinárstvo na výrobu kvetov s doplnkovým materiálom pripravia kreatívnym deťom od 3 rokov veľa radostných chvíľ. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Deti si vyskúšajú prácu majstrov opravárov a takisto sa naučia vytvárať štýlové kytice pre svojich zákazníkov. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. S hračkami sa zabaví naraz aj viacero detí, vyznačujú sa prvotriednou kvalitou a francúzskym dizajnom.

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center Smoby inštalatérstvo maľovanie a tesárstvo 100 doplnkov

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorý sa rady hrajú hry na technické povolania. Pri práci na inštalatérov, mechanikov a tesárov sa môžu spoľahnúť na bohatú sadu 100 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, kliešte, píla, skrutkovač, montážne kľúče, kladivo, valček na maľovanie, zverák, skrutky, matice, klinčeky, potrubné diely, poličky na drobné súčiastky, rôzne montážne časti a dielce. Pracovný stôl s 3 hernými plochami je vybavený kolieskami pre jednoduché presúvanie a otvárateľnými bočnými krídlami, takže sa dá za pár sekúnd ľahko rozložiť a zložiť.

Stredná časť je vyhradená strojárskej práci, dieťa sa učí pracovať so zverákom, zatĺkať klince, merať diely s mechanickým pravítkom a poskladá si autíčko podľa návodu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové nástroje a ako sa správne používajú. Zadná stena je vybavená závesným systémom pre pracovné náradie a odkladacou plochou pre drobné súčiastky, takže má dieťa potrebné doplnky vždy poruke. Majstrov poteší aj praktická tabuľka, na ktorú si budú môcť kriedou kresliť a písať poznámky, takisto využije aj praktické poličky pod pracovnou plochou. Pracovný stôl sa delí na inštalatérsku, maliarsku a tesársku časť s príslušným vybavením.

Kvetinárstvo s vlastnou výrobou kvetov Flower Market Smoby z rôznych textilných lupienkov 104 doplnkov

Kvetinárstvo s vlastnou výrobou kvetov Flower Market od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelú hračku pre všetky kreatívne deti od 3 rokov. Kreatívna hračka na výrobu kvetov umožní chlapcom a dievčatám navrhovať nádherné kytice, pričom kombinujú rôzne typy farebných lupienkov a spájajú ich pomocou mechanického lisu. Deti dovnútra lisu vložia krátku stonku, vyberú vhodné textilné lupienky, ktoré vložia do vrchnej časti a potom sa pod ľahkým tlakom spoja s ostatnými časťami kvetu. Vytvorený kvet sa vloží do dlhej časti stonky a kytička je pripravená na vloženie do papierového obalu.

Kytice sa dajú opäť rozobrať, takže si malé kvetinárky skúšajú stále nové návrhy, spolu so svojimi kamarátkami a súrodencami môžu súťažiť, kto dokáže pripraviť najkrajšiu kyticu. Súčasťou balenia sú aj 2 plastové vázičky, do ktorých pripravené kytičky jednoducho odložia. Kreatívna súprava obsahuje až 104 doplnkov, medzi ktorými je stroj s lisom, 47 látkových okvetných lístkov, 8 dlhých a 8 krátkych stoniek rastlín, 16 pečiatok na spojenie kvetov, 2 vázy, 2 skúmavky, 3 špicaté papierové vrecúška na balenie kytíc a nálepky na zdobenie. Kvetinári sa môžu spoľahnúť aj na ilustrovanú príručku s návodom, ktorý prináša tipy, ako funguje lis na kvety a spôsob ich výroby.

Kytica kvetín ako náhrady ku kvetinárstvu Flower Market Smoby na výrobu vlastnej kvetiny 95 dielov

Kytica kvetín ako náhrada ku kvetinárstvu predstavuje skvelý doplnok a zároveň rozšírenie, vďaka ktorému dokážu deti poskladať ďalšie kytice, ktorými potešia svojich blízkych. Originálna súprava na výrobu vlastnej kvetinky obsahuje 95 dielov, medzi ktorými sú rôzne farebné látkové lupienky, krátke a dlhé stonky a spájacie časti. Vďaka nim si doplnia vo svojom kvetinárstve materiál potrebný na výrobu krásnych kytíc. Týmto skvelým rozšírením získajú nové herné možnosti, rozvíjajú si svoju kreativitu a fantáziu pri vymýšľaní a tvorbe nových kvetov.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery56*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*26*75 cm
Celková dĺžka56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,26 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.