Set pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center a kosačka na trávu Smoby s mechanickým zvukom

Popis produktu

Pracovný stôl trojkrídlový a kosačka na trávu s mechanickým zvukom predstavujú vynikajúci set hračiek, s ktorým sa zabavia deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci si vyskúšajú prácu majstrov remeselníkov a opravárov, takisto si vyskúšajú aj prácu záhradníkov. Hravým spôsobom sa približujú svetu dospelých, získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí, takže si zlepšujú komunikačné schopnosti, učia sa spolupracovať a získavajú sebavedomie.

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center Smoby inštalatérstvo maľovanie a tesárstvo 100 doplnkov

Pracovný stôl trojkrídlový Black&Decker Mega Center od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorý sa rady hrajú hry na technické povolania. Pri práci na inštalatérov, mechanikov a tesárov sa môžu spoľahnúť na bohatú sadu 100 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, kliešte, píla, skrutkovač, montážne kľúče, kladivo, valček na maľovanie, zverák, skrutky, matice, klinčeky, potrubné diely, poličky na drobné súčiastky, rôzne montážne časti a dielce. Pracovný stôl s 3 hernými plochami je vybavený kolieskami pre jednoduché presúvanie a otvárateľnými bočnými krídlami, takže sa dá za pár sekúnd ľahko rozložiť a zložiť.

Stredná časť je vyhradená strojárskej práci, dieťa sa učí pracovať so zverákom, zatĺkať klince, merať diely s mechanickým pravítkom a poskladá si autíčko podľa návodu. Naplno si rozvíja jemnú motoriku, spoznáva nové nástroje a ako sa správne používajú. Zadná stena je vybavená závesným systémom pre pracovné náradie a odkladacou plochou pre drobné súčiastky, takže má dieťa potrebné doplnky vždy poruke. Majstrov poteší aj praktická tabuľka, na ktorú si budú môcť kriedou kresliť a písať poznámky, takisto využije aj praktické poličky pod pracovnou plochou. Pracovný stôl sa delí na inštalatérsku, maliarsku a tesársku časť s príslušným vybavením.

Kosačka na trávu Black&Decker Smoby s mechanickým zvukom

Detská kosačka na trávu Black&Decker je vhodná pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú na záhradníkov. Kosačka na trávu je vyhotovená v štýle moderného pracovného náradia a nástrojov Black&Decker, vyznačujúce sa kvalitným spracovaním a skvelými funkciami. Oranžovo-čierna kosačka si dieťa získa mechanickým zvukom click-click, ktorý vydáva štartovacie tlačidlo. Malý záhradník po naštartovaní jednoducho začne tlačiť detskú kosačku, ktorá bude vydávať mechanický zvuk Crick-crick, takže dieťa bude mať pri kosení realistickejší zážitok.

Detská kosačka má 4 kolieska, vďaka ktorým sa s ňou bude dieťaťu ľahko manipulovať. Vďaka tejto hračke na záhradu sa u detí rozvíja logické myslenie, zisťujú, ako fungujú záhradné nástroje a doplnky a na čo sa používajú. Kosačka Black&Decker je perfektná hračka pre každé dieťa, je vyrobená z kvalitného a odolného plastového materiálu, ktorý je pre dieťa absolútne bezpečný. Rozmery detskej kosačky sú 35*26*56 cm, pričom rúčka je vo výške 56 cm.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery56*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia59*26*75 cm
Celková dĺžka56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,26 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.