Set pracovný stôl Bricolo Center Bob the Builder Smoby so žeriavom a elektronická píla

Popis produktu

Set pracovný stôl Bricolo Center so žeriavom elektronická ručná píla s vertikálnym pohybom je fantastická sada hračiek pre všetkých chlapcov od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, predstavivosť a priestorové videnie. Sadu hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí, súrodencov aj kamarátov.

Pracovný stôl Bricolo Center Bob Staviteľ Smoby so žeriavom a cestným valcom s 92 doplnkami

S pracovným stolom Bricolo Center od firmy Smoby s motívom Boba Staviteľa, známej animovanej postavičky z britského animovaného seriálu o šikovnom staviteľovi, ktorý sa vie vždy vynájsť, ako každý správny chlap, sa naučí každý chlapec od 3 rokov, čo prináša práca v dielni. Pracovný stôl je vybavený 92 doplnkami na tej najvyššej úrovni, spolu s ovládateľným žeriavom a cestným valcom, s ktorým si váš malý majster užije nesmierne množstvo zábavy. Všetky diely sú precízne vyrobené s dôrazom na jemné a oblé hrany, aby sa chlapček nemal žiadnu šancu poraniť. Stabilný pracovný stôl zdobí výrazné logo Boba Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Každý chlapček rád zistí, ako sa skladá malý cestný valec, ktorý prispeje k správnej technickej predstavivosti dieťaťa. Všetky doplnky na tomto skvelom pracovnom stole sú plne funkčné a pripravené kedykoľvek zapojiť fantáziu chlapčeka, ktorý si bude postupne skúšať všetky súčasti a učiť sa nové veci. Vaše dieťa sa pri hre s funkčným krásnym žltým žeriavom na pracovnom stole Smoby naučí dôkladnej a opatrnej práci. Bohatá výbava 92 doplnkov na tomto pracovnom stole zabaví chlapčeka na veľmi dlhý čas, pričom si bude môcť vyskúšať prácu s kladivkom, skrutkovačom, kľúčom, maticami, skrutkami a ďalším príslušenstvom.

Ručná píla Staviteľ Bob Smoby elektronická s vertikálnym pohybom so svetlom a zvukom

Detská elektronická ručná píla Staviteľ Bob od Smoby je veľmi pekná a moderná hračka pre malého kutila, ktorý s nadšením pozoruje dospelých pri práci a pri hre ich napodobňuje. Detská píla s motívom obľúbenej rozprávky Staviteľ Bob je v pestrej oranžovej a modrej farebnej kombinácii so sivými doplnkami. Na pohľad je takmer nerozoznateľná od naozajstného pracovného nástroja. Ideálne sa hodí k niektorému z pracovných stolíkov. Je vyrobená z kvalitného materiálu. Ide o veľmi odolný plast, ktorý dlho vydrží. Zároveň je aj zamatový na dotyk a šetrný k zdraviu. Hračka bola vyrobená s dôrazom na bezpečnosť pri hre a preto sú všetky hrany zaoblené.

Na svoje fungovanie potrebuje 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia. Keď sa píla zapne, vydáva zvukové efekty, ktoré ešte viac umocnia zážitok z hry a dieťa sa bude cítiť ako skutočný kutil. Pri hre sa rozsvieti aj malá kontrolka. Je to praktická hračka od francúzskej spoločnosti Smoby, ktorá spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Ergonomicky je elektronická ručná píla so Staviteľom Bobom vytvarovaná tak, aby presne pasovala na detskú ruku. Preto ju môže dieťa s istotou a pevne uchopiť a hrať sa s ňou. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov. Jej rozmery sú 16*7*14 cm.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery82*37*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...