Set pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder a kuchynka Tefal Studio Smoby so zvukmi

Popis produktu

Pracovný stôl s funkčným žeriavom a kuchynka Tefal Studio predstavujú vynikajúcu voľbu pre všetky kreatívne deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci sa zabavia pri hre na opravárov, pričom sa naučia pracovať s náradím a takisto si vyskúšajú aj povolanie šéfkuchárov s kuchynkou, ktorá dokáže vydávať zvuky. Hravým spôsobom získajú realistické zážitky, približujú sa svetu dospelých, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, pričom si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder so stavebnicou auto vŕtačkou a 94 doplnkami

Pracovný stôl Black&Decker Bricolo Builder od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí sa rady hrajú na opravárov a remeselníkov. Špičkový pracovný stôl disponuje funkčným žeriavom s pohyblivým ramenom, pomocou ktorého si deti môžu prenášať všetky súčiastky, ktoré potrebujú pri svojich opravách a montážach. Spoľahnúť sa môžu na sadu 94 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, zverák, píla, kliešte, skrutkovač, montážne kľúče, kladivko, zverák, skrutky a množstvo ďalších montážnych dielov. Súčasťou pracovnej dielne je aj stavebnica nákladného autíčka. 

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z odolného plastu s jemným povrchom, stojí na 4 stabilných nohách. Ponúka deťom dostatok úložného priestoru a závesnú stenu pre pracovné náradie. Stôl je vybavený montážnymi otvormi pre zatĺkanie dielov, v jeho prednej časti je mechanické pravítko. Rozmery pracovnej dielne sú 82*34*117 cm. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie.

Kuchynka elektronická Tefal Studio Kitchen 360° Smoby s realistickými zvukmi 27 doplnkov

Elektronická kuchynka Tefal Studio Kitchen 360° od francúzskeho výrobcu Smoby zabaví chlapcov a dievčatá od 3 rokov pri hre na kuchárov. Moderná kuchynka s originálnym francúzskym dizajnom očarí deti na prvý pohľad. Tešiť sa sa môžu na sporák s elektronickým modulom, ktorý dokáže pri varení vydávať zvuky a hrniec s magickou cestovinou, vďaka čomu získajú realistické zážitky pri každodennej hre. Kompaktná kuchynka umožňuje deťom prístup z viacerých strán. Kuchynka pre deti je vybavená aj rúrou na pečenie s otvárateľnými dvierkami, drezom, chladničkou, sódovačom a kávovarom, v ktorých si pripravia chutný nápoj.

K dispozícii majú repliky kapsúl - čokoláda, káva, čaj. Kuchynské náradie sa dá zavesiť na háčiky vo vrchnej časti kuchynky, spodná časť je vybavená priehradkami s úložným priestorom. Štýlová kuchynka ponúka dostatok miesta pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov, čím si zlepšujú aj komunikačné schopnosti. V bohatej sade 27 doplnkov sa nachádzajú aj lyžičky, nožíky, vidličky, tanieriky, poháriky, šálky, kapsule, krabica s cestovinami a koláčikmi, kuchynské náčinie, rybička, toast, hrniec s pokrievkou a panvica. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej základné rozmery sú 48*47*100 cm s výškou pracovnej dosky 51 cm.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*77 cm
Celková dĺžka82 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,76 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.