Set pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder a moderná kuchynka Smoby s kávovarom a potraviny 100% Chef

Popis produktu

Pracovný stôl s funkčným žeriavom a kuchynka Loft Industrial s kávovarom a potravinami spolu tvoria originálny set hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, vydržia vašim najmenším dlhé roky. Chlapci sa zabavia pri hre na opravárov, pričom sa naučia pracovať s náradím, poskladajú si vlastné autíčko a takisto si vyskúšajú povolanie kuchárov s modernou kuchynkou s 32 doplnkami. Hravým spôsobom získajú realistické zážitky, približujú sa svetu dospelých, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, pričom si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Pracovný stôl s funkčným žeriavom Black&Decker Bricolo Builder so stavebnicou auto vŕtačkou a 94 doplnkami

Pracovný stôl Black&Decker Bricolo Builder od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov, ktorí sa rady hrajú na opravárov a remeselníkov. Špičkový pracovný stôl disponuje funkčným žeriavom s pohyblivým ramenom, pomocou ktorého si deti môžu prenášať všetky súčiastky, ktoré potrebujú pri svojich opravách a montážach. Spoľahnúť sa môžu na sadu 94 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza mechanická vŕtačka s 2 nadstavcami, zverák, píla, kliešte, skrutkovač, montážne kľúče, kladivko, zverák, skrutky a množstvo ďalších montážnych dielov. Súčasťou pracovnej dielne je aj stavebnica nákladného autíčka. 

Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z odolného plastu s jemným povrchom, stojí na 4 stabilných nohách. Ponúka deťom dostatok úložného priestoru a závesnú stenu pre pracovné náradie. Stôl je vybavený montážnymi otvormi pre zatĺkanie dielov, v jeho prednej časti je mechanické pravítko. Rozmery pracovnej dielne sú 82*34*117 cm. Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie.

Kuchynka moderná Loft Industrial Kitchen Smoby s kávovarom a funkčnými spotrebičmi a 32 doplnkami

Moderná kuchynka Loft Industrial Kitchen predstavuje skvelý darček pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Deti sa pri varení zabavia na dlhé hodiny, získajú realistické zážitky pri príprave magických cestovín, ktoré v závislosti od okolitého prostredia dokážu meniť farbu, pripravia si chutný nápoj v kávovare a naučia sa pracovať s panvicou s funkciou otáčania palacinky. Skvelá súprava 32 doplnkov obsahuje aj kuchynské náradie, vidličky, nožíky, lyžičky, tanieriky, poháriky, šálky, soľničku s mechanickým zvukom, náplne do kávovaru, tekutý dávkovač, krabicu s cestovinami, mliekom, palacinku a hrniec s pokrievkou.

Chlapci a dievčatá sa pri príprave jedál v kuchynke spoľahnú na chladničku s otvárateľnými dvierkami, rúru na pečenie a varnú dosku s otáčateľným gombíkom. Po obede môžu riady umyť v praktickom dreze s kohútikom a odpadky sa naučia triediť vďaka priehradkám pre klasický a recyklovateľný odpad. Nadčasová kuchynka je vybavená množstvom úložného priestoru a praktickými poličkami, do ktorých sa uloží kuchynské náradie a doplnky. Kuchynka stojí na stabilných nohách a jej rozmery sú 74*30*96 cm s výškou pracovnej dosky 50 cm.

Potraviny do detskej kuchynky 100 % Chef Écoiffier 20 dielov

Sada potravín do kuchynky 100% Chef Écoiffier je originálna súprava doplnkov do kuchynky. Detské potraviny sú vhodné pre deti od 18 mesiacov. V praktickej sade sa nachádza 20 doplnkov, ku ktorým patria plechovky s hráškom a paradajkami, nutela, jogurty, kola, mlieko, džús,minerálka, pomaranče, majonéza a kečup. Súprava potravín pre deti sa hodí do detskej kuchynky, ale aj na samostatnú hru.

Francúzsky Smoby je špičkový výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery82*34*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*77 cm
Celková dĺžka82 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,76 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.