Set pracovný stôl na kolieskach Cars 3 Smoby a traktor na šliapanie s prívesom

Popis produktu

Každé dieťa túži po sete kvalitných hračiek, s ktorými sa môže zabávať dlhé hodiny. Set pracovný stôl na kolieskach Cars 3 a traktor na šliapanie s prívesom predstavuje krásny darček pre všetky deti od 3 rokov. Zvýhodnený set hračiek, ktoré navzájom ladia, poteší rodičov, ktorí hľadajú pre svoje dieťa kvalitné hračky za rozumnú cenu. Pri hre sa rozvíjajú u detí zručnosti a schopnosti, učia sa nové veci a zahrajú sa aj spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi. Set hračiek zabaví vaše dieťa na dlhé hodiny a tvorí pekný doplnok do každej izby. 

Pracovný stôl na kolieskach Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom McQueen a 24 doplnkov

Detský pracovný stôl na kolieskach Cars 3 od Smoby je ideálny darček pre všetkých malých majstrov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a starajú sa o ne. Pracovný stolík, vrátane všetkých doplnkov a autíčka McQueen, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov. Ide o plasty, ktoré sú veľmi odolné, takže sa s nimi môže dieťa bez obáv hrať. Stolík je vyhotovený v čiernej a červenej farebnej kombinácii a stojí na kolieskach, takže deti si ho môžu po izbičke voľne presúvať, ale aj napriek tomu je stolík pevný a stabilný. Malý kutil tak môže bezstarostne pracovať na svojich výtvoroch a údržbe autíčka. Medzi kolieskami sa v spodnej časti nachádza polička na odkladanie iných hračiek alebo náradia. Pracovná plocha stolíka je dostatočne priestranná a malí mechanici majú priesto na prácu s náradím.

Stolík zapadne do každej detskej izbičky. Rozmery balenia sú 34*53*14 cm. Súčasťou balenia je okrem stolíka a autíčka až 24 doplnkov. Detský pracovný stôl na kolieskach Autá 3 je krásna, kvalitná a detailne prepracovaná hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý je garanciou najvyšších európskych štandardov. Dieťa sa môže hrať s autíčkom, starať sa o jeho údržbu a učiť sa tak novým poznatkom zo sveta áut. Popritom získava veľmi dôležité motorické schopnosti a cit pre manuálnu prácu, ktorá je v neskoršom veku dôležitá. S náradím môže zapojiť svoju fantáziu a užiť si tak dlhé hodiny zábavy.

Traktor pre deti na šliapanie Farmer XL Smoby s prívesom červený

Detský traktor Farmer XL je moderný traktor pre deti v krásnej červeno-čiernej kombinácii. Je to úžasná hračka pre deti od 3 rokov, najmä chlapcov, ktorý vždy túžili vyskúšať si prácu traktoristu. Traktor Smoby je splneným snom každého chlapca, vyrobený s ohľadom na potreby detí. Má realistický dizajn a je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov. Má robustnú konštrukciu, vďaka čomu je veľmi bezpečný a deťom vydrží dlhé roky. Detský traktor je na šliapanie, kolesá sú ovládané volantom. Na volante sa nachádza klaksón, ktorým malí traktoristi ohlasujú svoj príchod. Jazda na detskom traktore je veľmi pohodlná vďaka nastaviteľnému sedadlu. Sedadlo je ergonomicky tvarované, deti sa neunavia ani počas dlhého sedenia.

Súčasťou traktora Smoby je aj zadná vlečka, na ktorú si deti môžu naložiť svoj náklad. Zadný odpojiteľný príves má 2 kolieska, v prípade potreby sa dá jednoducho dať dole. Traktor má reťazový pohon, jeho nosnosť je 30 kg. Výška sedacej plochy je 37 cm, dieťa nesedí vysoko nad zemou. Dĺžka traktora je 141 cm. Má pevnú plastovú konštrukciu. Kolesá traktora sú ovládané pomocou volantu, presne ako na naozajstnom traktore.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné