Set pracovný stôl Bricolo Center Bob the Builder Smoby so žeriavom a kamión Two Tons Truck so žeriavom a 60 doplnkami

Popis produktu

Set pracovný stôl Bricolo Center so žeriavom kamión Two Tons Truck so žeriavom a 60 doplnkami je originálna sada hračiek, ktoré sú vhodné pre všetky deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, hrajú sa hry na rôzne povolania. Sadu hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí, súrodencov aj kamarátov.

Pracovný stôl Bricolo Center Bob Staviteľ Smoby so žeriavom a cestným valcom s 92 doplnkami

S pracovným stolom Bricolo Center od firmy Smoby s motívom Boba Staviteľa, známej animovanej postavičky z britského animovaného seriálu o šikovnom staviteľovi, ktorý sa vie vždy vynájsť, ako každý správny chlap, sa naučí každý chlapec od 3 rokov, čo prináša práca v dielni. Pracovný stôl je vybavený 92 doplnkami na tej najvyššej úrovni, spolu s ovládateľným žeriavom a cestným valcom, s ktorým si váš malý majster užije nesmierne množstvo zábavy. Všetky diely sú precízne vyrobené s dôrazom na jemné a oblé hrany, aby sa chlapček nemal žiadnu šancu poraniť. Stabilný pracovný stôl zdobí výrazné logo Boba Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Každý chlapček rád zistí, ako sa skladá malý cestný valec, ktorý prispeje k správnej technickej predstavivosti dieťaťa. Všetky doplnky na tomto skvelom pracovnom stole sú plne funkčné a pripravené kedykoľvek zapojiť fantáziu chlapčeka, ktorý si bude postupne skúšať všetky súčasti a učiť sa nové veci. Vaše dieťa sa pri hre s funkčným krásnym žltým žeriavom na pracovnom stole Smoby naučí dôkladnej a opatrnej práci. Bohatá výbava 92 doplnkov na tomto pracovnom stole zabaví chlapčeka na veľmi dlhý čas, pričom si bude môcť vyskúšať prácu s kladivkom, skrutkovačom, kľúčom, maticami, skrutkami a ďalším príslušenstvom.

Kamión Bob Two Tons Truck Smoby so žeriavom a 60 doplnkami

Kamión Bob Two Tons Truck od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre chlapcov od 3 rokov. Kamión s motívom Staviteľ Bob - Bob the Builder zaujme a poteší vaše deti ako DIY hračka - váš malý mechanik si bude môcť sám poskladať na nákladnej plošine vynikajúci žeriav so závesnou plošinou. Predná kabína detského ťahača sa dá rozložiť a zložiť a hračka ponúka bohatú sadu 60 doplnkov, medzi ktorými sa nachádzajú skrutky, skrutkovač, kľúč a ďalšie pomôcky pre zmontovanie žeriava. Na nákladnej plošine kamióna sa nachádza prenosný kufrík s doplnkami, ktorý sa dá ľahko presúvať vďaka praktickej rúčke. Kamión v krásnom modrom vyhotovení zabaví vášho chlapčeka na dlhé hodiny.

Kamión pre deti je má celkovú dĺžku 43 cm a výšku 18 cm. Jeho rozmery sú 43*14*18 cm. Neobsahuje elektronické funkcie. Detský kamión s nákladnou plošinou a žeriavom je vynikajúci darček pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na mechanikov a konštruktérov. Na prenosnom kufríku sa nachádza logo Staviteľa Boba, kamión vyzerá veľmi príjemne a realisticky. S priložením náradím si môžu žeriav aj kamión skladať a rozkladať. 

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery82*37*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...