Set pracovný stôl Bricolo Center Bob the Builder Smoby so žeriavom, motorová píla a pracovné oblečenie

Popis produktu

Set pracovný stôl Bricolo Center so žeriavommotorovou pílou a pracovným oblečením poteší všetky deti a najmä chlapcov od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, hrajú sa na rôzne povolania a približujú sa svetu dospelých. Sadu hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí, súrodencov aj kamarátov.

Pracovný stôl Bricolo Center Bob Staviteľ Smoby so žeriavom a cestným valcom s 92 doplnkami

S pracovným stolom Bricolo Center od firmy Smoby s motívom Boba Staviteľa, známej animovanej postavičky z britského animovaného seriálu o šikovnom staviteľovi, ktorý sa vie vždy vynájsť, ako každý správny chlap, sa naučí každý chlapec od 3 rokov, čo prináša práca v dielni. Pracovný stôl je vybavený 92 doplnkami na tej najvyššej úrovni, spolu s ovládateľným žeriavom a cestným valcom, s ktorým si váš malý majster užije nesmierne množstvo zábavy. Všetky diely sú precízne vyrobené s dôrazom na jemné a oblé hrany, aby sa chlapček nemal žiadnu šancu poraniť. Stabilný pracovný stôl zdobí výrazné logo Boba Staviteľa, vďaka ktorému si každé dieťa bude pripadať ako naozajstný staviteľ.

Každý chlapček rád zistí, ako sa skladá malý cestný valec, ktorý prispeje k správnej technickej predstavivosti dieťaťa. Všetky doplnky na tomto skvelom pracovnom stole sú plne funkčné a pripravené kedykoľvek zapojiť fantáziu chlapčeka, ktorý si bude postupne skúšať všetky súčasti a učiť sa nové veci. Vaše dieťa sa pri hre s funkčným krásnym žltým žeriavom na pracovnom stole Smoby naučí dôkladnej a opatrnej práci. Bohatá výbava 92 doplnkov na tomto pracovnom stole zabaví chlapčeka na veľmi dlhý čas, pričom si bude môcť vyskúšať prácu s kladivkom, skrutkovačom, kľúčom, maticami, skrutkami a ďalším príslušenstvom.

Pracovné oblečenie Staviteľ Bob Smoby s prilbou, vestou a mobilom 

Detské pracovné oblečenie Smoby s motívom rozprávky Staviteľ Bob je perfektný doplnok pre malých kutilov. Každú hru na staviteľov dotiahne do dokonalosti a chlapci sa vďaka tomuto oblečeniu budú cítiť ako skutoční majstri a budú sa podobať svojej obľúbenej rozprávkovej postavičke. Súčasťou pracovného úboru je všetko, čo každý správny majster potrebuje. V balení nesmie chýbať pestrá žltá helma, košeľa s vestou, francúzsky kľúč, mobil a menovka. Súprava pracovného oblečenia sa hodí všetkým chlapcom od 3 rokov

Pracovné oblečenie s motívom Staviteľa Boba je vyrobené vo farebnej kombinácii modrej a červenej a chýbať nesmie žltá bezpečnostná prilba, s ktorou budú všetky deti pri stavbách v bezpečí. Na menovku si môžu chlapci napísať meno a každý tak bude poznať svojho obľúbeného majstra. Na modrej veste je našité praktické vrecko, do ktorého si stavitelia môžu uložiť náradie, ktoré potrebujú mať stále poruke. Celá pracovná sada je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne nezávadných farieb, ktoré navyše dlho vydržia. Pracovný úbor so Staviteľom Bobom urobí každú hru jedinečnou a výborne sa hodí napríklad aj na karneval.

Motorová píla Staviteľ Bob Smoby elektronická s pohyblivou reťazou

Detská motorová píla Staviteľ Bob od Smoby je pekná elektronická hračka pre malých opravárov s realistickým dizajnom. Elektronická motorová píla pre chlapcov s motívom rozprávky Staviteľ Bob vydáva zvuky ako ozajstná píla, preto sa chlapci cítia, ako keby sa hrali s reálnym nástrojom. Je maximálne bezpečná, vyrobená z kvalitného materiálu, so zamatovo jemným povrchom. Chlapčenská elektronická hračka je vhodná už od 3 rokov. Detská píla je úžasná hračka, s ktorou sa malí chlapci zabavia dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery82*37*117 cm
Celková výška117 cm
Rozmery balenia60*16*76 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,0 kg
Farbamodrá
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...