Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a batoh s náradím a autíčkom McQueen

Popis produktu

Obľubuje vaše dieťa hru s autíčkami a rado si ich bráva so sebou na výlety? Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a batoh s náradím a autíčkom McQueen poteší malých nezbedníkov od 3 rokov, ktoré sa neustále zabávajú rozoberaním a skladaním svojho autíčka . Set hračiek za zvýhodnenú cenu poteší rodičou svojou cenou a deti budú mať radosť z nových, kvalitných hračiek. Hračky v sete spolu pekne ladia a sú vhodným doplnkom do detskej izbičky. So setom hračiek sa výborne zabavia aj viaceré deti. 

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom a otáčacou pracovnou plochou a 21 doplnkami

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby je dokonalá hračka pre malých majstrov automechanikov od 3 rokov. Celá dielnička vrátane doplnkov je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a zároveň veľmi príjemný na dotyk. Tento stolík je novinkou a je veľmi obľúbený najmä u chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je prevedený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacia, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre skvelé autíčko McQueen z obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorú rady pozerajú chlapci aj dievčatá. Rovnako tak sa na pracovnej ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý kutil ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále poruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý mechanik si tak môže odmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladaní, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Výbava obsahuje aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Batoh pre deti s náradím Autá 3 Smoby a skladacím autíčkom McQueen

Detský batoh s náradím a skladacím autíčkom Smoby prichádza v motíve a s licenciou obľúbenej detskej rozprávky Autá - Cars. V batohu čaká na chlapcov príjemné prekvapenie - detské náradie a autíčko McQueen, ktoré si môžu opakovane rozkladať a skladať. Praktický batoh s autíčkom a náradím je vhodný pre deti od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a náradím a túžia po vlastnej pracovnej dielničke. S touto hračkárskou sadou bude z dieťaťa malých automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko. Súprava s náradím Smoby je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Hračky sú zároveň vyrobené so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené a závodník sa tak môže bez obáv hrať.

Batoh je vyhotovený krásnej červenej a čiernej farbe, ktorá je typická pre rozprávku Autá 3. Súčasťou batohu sú skrutkovače potrebné na zostavenie autíčka McQueen. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné