Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a kamión Mack Truck elektronický

Popis produktu

Majú vaše deti rady hry s autíčkami a obdivujú kamióny? Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a kamión Mack Truck elektronický je vhodný pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré miluje hru s autíčkami. Set hračiek za zvýhodnenú cenu poteší nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka rozumnej cene, kvalite a atraktívnemu dizajnu. Hračky v sete spolu krásne ladia vďaka červeno-bielej kombinácii a rozžiaria detskú izbičku. Set je určený najmä pre chlapcov, ale zabavia sa s ním aj dievčatá.

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom a otáčacou pracovnou plochou a 21 doplnkami

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby je hračka určená pre všetky deti, ktoré obľubujú rozprávku Autá. S dielňou sa zahrajú deti od 3 rokov, pričom sa môžu tešiť na kvalitné a odolné doplnky. Stolík v sebe skrýva veľa funkcií a je veľmi obľúbený najmä u chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je prevedený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacia, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre pekné autíčko McQueen zo známej a obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak sa na pracovnej ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý remeselník ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále poruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý mechanik si tak môže odmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladaní, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Medzi doplnkami sa nachádza aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Detský kamión Autá 3 Mack Truck Smoby elektronický so svetlom a zvukom, skladacím autíčkom a 2 náradia

Kamión Mac Truck a autíčko McQueen Cars 3 je súprava dvoch dopravných prostriedkov z obľúbenej rozprávky Autá 3 vhodná pre deti od 3 rokov. Kamión Mac Truck so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vytvorí tak perfektný box pre McQueena pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby rýchle autíčko mohlo zísť na cestu aj v priebehu jazdy. Sú na ňom elektronické funkcie ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa. Na ľavej strane karosérie detského kamióna objavíte efektívne uložené 2 kusy náradia. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, pretože má rúčku na uchopenie v hornej časti. Deti ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Súprava autíčok je ideálny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.