Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a opasok s náradím a kapsičkou

Popis produktu

Pre malých závodníkov a remeselníkov máme v ponuke skvelé sety hračiek, s ktorými sa zabavia na dlhé hodiny. Set pracovná dielňa so skladacím autíčkom Cars 3 Smoby a opasok s náradím a kapsičkou je vhodný pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s autíčkami. Set hračiek za zvýhodnenú cenu poteší nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka rozumnej cene a kvalite hračiek. Hračky v sete spolu krásne ladia v červeno-čiernej kombinácii a sú vhodným doplnkom do detskej izbičky. Dieťa si pri hre rozvíja svoje zručnosti a schopnosti, pričom môže k hre prizvať aj svojich súrodencov a kamarátov.

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby so skladacím autíčkom a otáčacou pracovnou plochou a 21 doplnkami

Detská pracovná dielňa Autá 3 Smoby je krásna hračka pre všetky šikovné deti od 3 rokov. Celá dielnička vrátane doplnkov je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a zároveň jemný na dotyk. Tento stolík je novinkou a je veľmi obľúbený najmä u chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je vyhotovený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacia, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre svetoznáme autíčko McQueen zo známej a obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak sa na pracovnej ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý kutil ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále poruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý mechanik si tak môže odmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladaní, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Výbava obsahuje aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Opasok pre deti Autá 3 Smoby s náradím a kapsičkou na zips

Opasok pre deti s náradím Smoby a kapsičkou na zips poteší všetky deti, ktoré obľubujú rozprávku Autá. Opasok s detským náradím je praktická a pekne spracovaná hračka. Je vhodná najmä pre chlapčekov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a pracovným náradím. S touto hračkou bude z dieťaťa malý automechanik. Celý opasok sa nesie v duchu známej rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna a hneď si ho zamilujú. Vďaka nastaviteľnej pracke sa dá nastaviť na akúkoľvek veľkosť. Malý automechanik si vďaka krásnemu opasku môže svoje pracovné náradie nosiť všade so sebou.

Je prevedený v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním. Nechýba kladivko, jednoduchý skrutkovač či kĺbový kľúč.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa kvalitnými a modernými detskými hračkami, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby, aby spĺňali prísne bezpečnostné štandardy. Hračky Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.