Set pracovná dielňa so skákajúcou rampou Cars 3 Smoby a batoh s náradím a autíčkom McQueen

Popis produktu

Každý malý chlapec sa rád hrá s autíčkami, opravuje ich a bráva si ich na výlety. Set pracovná dielňa so skákajúcou rampou Autá 3 Smoby a batoh s náradím a autíčkom McQueen je moderný set hračiek, ktoré navzájom ladia a sú vhodné pre pretekárov od 3 rokov. Set kvalitných hračiek za zvýhodnenú cenu zabaví deti na dlhé hodiny a rodičov prekvapí rozumná cena. Hračky v sete sú vhodné pre hru viacerých detí, súrodencov a kamarátov, rozvíjajú jemnú detskú motoriku a fantáziu.

Pracovná dielňa so skákajúcim autom Flash McQueen Cars XRS Smoby s rampou a 94 doplnkov

Detská pracovná dielňa Autá 3 Bricolo center je moderná hračka pre malých závodníkov od 3 rokov, ktorí dbajú o servis svojich autíčok. Celá dielnička vrátane autíčka a doplnkov je vyrobená z kvalitných plastových dielov, ktoré sú odolné a zároveň príjemné na dotyk. Tento stolík je veľmi obľúbený u chlapcov, ale môžu sa s ním zahrať aj dievčatká. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je vyhotovený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý majster opravár odložiť hračky alebo náradie. Súčasťou pracovného stolíka je skákajúca odrážacia rampa, ktorá prekvapí každého pretekára.

Na pracovnej ploche je pripravené miesto pre obľúbené autíčko McQueen zo známej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak je súčasťou pracovnej plochy aj červený panel, kde si môže malý remeselník pripevniť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať drobné súčiastky ako napríklad skrutky. Náhradné diely, ktoré potrebuje mať malý mechanik stále poruke, si môže uložiť zase do vyklápacieho priestoru, ktorý je v spodnej časti pracovného panela. V pracovnej dielni sa nachádzajú aj skrutkovače, kombinačky, pílka či kladivko - nástroje, ktoré k svojej práci nevyhnutne potrebuje každý mechanik. Deti si tak bez problémov môžu poskladať svoje vlastné autíčko McQueen.

Batoh pre deti s náradím Autá 3 Smoby a skladacím autíčkom McQueen

Detský batoh s náradím a skladacím autíčkom Smoby prichádza v motíve a s licenciou populárnej detskej rozprávky Autá - Cars. V batohu čaká na chlapcov príjemné prekvapenie - detské náradie a autíčko McQueen, ktoré si môžu opakovane rozkladať a skladať. Praktický batoh s autíčkom a náradím je vhodný pre deti od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a náradím a túžia po vlastnej pracovnej dielničke. S touto hračkárskou sadou bude z dieťaťa malých automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko. Súprava s náradím Smoby je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné a dlho vydržia. Hračky sú zároveň vyrobené so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené a závodník sa tak môže bez obáv hrať.

Batoh je vyhotovený krásnej červenej a čiernej farbe, ktorá je typická pre rozprávku Autá 3. Súčasťou batohu sú skrutkovače potrebné na zostavenie autíčka McQueen. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je odolný a príjemný na dotyk. Vytvarované je tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním.

Francúzska spoločnosť Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*110 cm
Celková výška110 cm
Výška pracovnej plochy53 cm
Rozmery balenia60*16*77 cm
Celková dĺžka110 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.