Set pracovná dielňa so skákajúcou rampou Cars 3 Smoby a trenažér V8 Driver elektronický

Popis produktu

Deti, obzvlášť chlapci, milujú hry s autíčkami a rôznymi trenažérmi, ktoré ich uvedú do sveta pretekov. Set pracovná dielňa so skákajúcou rampou Autá 3 Smoby a elektronický trenažér V8 Driver je perfektný set hračiek, ktoré navzájom ladia a zabavia malých pretekárov od 3 rokov. Set kvalitných hračiek za zvýhodnenú cenu poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí ušetria. Hračky Smoby sú vhodné aj pre hru viacerých detí, súrodencov a kamarátov. Zároveň rozvíjajú jemnú detskú motoriku a fantáziu a sú krásnym doplnkom do detskej izby.

Pracovná dielňa so skákajúcim autom Flash McQueen Cars XRS Smoby s rampou a 94 doplnkov

Detská pracovná dielňa Autá 3 Bricolo center je krásna hračka pre malých pretekárov a automechanikov od 3 rokov, ktorí sa starostlivo venujú servisu svojich autíčok. Celá dielnička vrátane autíčka a doplnkov je vyrobená z kvalitných plastov, ktoré sú pevné a odolné. Tento stolík je obľúbený najmä u chlapcov, ale zahrajú sa s ním aj dievčatká. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je vyhotovený v červenej, sivej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý majster opravár odložiť hračky alebo náradie. Súčasťou pracovného stolíka je skákajúca odrážacia rampa, ktorá prekvapí každého pretekára.

Na pracovnej ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre krásne autíčko McQueen zo známej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna. Rovnako tak je súčasťou pracovnej plochy aj červený panel, kde si môže malý remeselník pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panelu si dieťa môže ukladať drobné súčiastky ako napríklad skrutky. Náhradné diely, ktoré potrebuje mať malý mechanik stále poruke, si môže uložiť zase do vyklápacieho priestoru, ktorý je v spodnej časti pracovného panela. V pracovnej dielni sa nachádzajú aj skrutkovače, kombinačky, pílka či kladivko - nástroje, ktoré k svojej práci nevyhnutne potrebuje každý mechanik. Deti si tak bez problémov môžu poskladať svoje vlastné autíčko McQueen.

Trenažér pre deti V8 Driver Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Trenažér V8 Driver Smoby je perfektný elektronický simulátor závodenia, ktorý je vhodný pre deti od 3 rokov. Detský auto trenažér je výborná hračka pre malých závodníkov a všetkých milovníkov jazdenia a áut. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Chlapci sa môžu tešiť na elektronický volant, mechanické pedále, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 10 rôznych zvukov. Na palubnej doske je displej zobrazujúci mapu závodnej trasy. Ďalej je tam tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, zrýchlenie. Naviac je v balení aj držiak na smartphone, ktorý sa dá ľahkou upevniť na palubnú dosku.

Jazda autom je splnený sen pre každého malého chlapca, ktorý chce rýchlo vyrásť, aby mohol šoférovať ako jeho ocko alebo závodníci na pretekoch. Chlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom,počas ktorej sa závodníci budú cítiť ako profesionálni pretekári. Chlapci sa pri závodení na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Detský trenažér je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí. Hraním sa s trenažérom sa rozvíja koncentrácia, reflexy, pohybové zručnosti a motorika. Trenažér funguje na 3 AA/LR6 batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Francúzska spoločnosť Smoby je producentom kvalitných plastových hračiek pre deti rôznych vekových kategórií. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, no zároveň je jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu a upútajú každé najmenšie dieťatko.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery110*34*110 cm
Celková výška110 cm
Výška pracovnej plochy53 cm
Rozmery balenia60*16*77 cm
Celková dĺžka110 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.