Set pracovná dielňa Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a elektronická sada nástrojov 3v1 Quatro Set

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black&Decker elektronický Quatro set tvoria úžasnú a veľmi atraktívnu sadu hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých malých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. Pri hrách s hračkami Smoby majú vaše deti zaručenú maximálnu bezpečnosť a zábavu dlhé hodiny. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black&Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Do dielne výborne zapadne skvelá brúska, píla a vŕtačka v jednom

Detská pracovná dielňa Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a motorkou

Detská pracovná dielňa Black&Decker je dômyselne prepracovaná, komplexná a krásna hračka. Pracovná plocha je priestranná a malý kutil tak môže do sýtosti využiť svoju tvorivosť a vyrábať rôzne tvary. Na pravej strane pracovnej plochy je malý zverák, kde si môže malý kutil pridržať motorku, alebo iné dielka. Zverák sa nastavuje otáčaním. Motorka sa dá rozobrať a naspäť zložiť za pomoci mechanickej vŕtačky, ktorá sa jednoducho ovláda stláčaním tlačidla. Svoje miesto ma na ľavej strane stolíku v špeciálnom držiaku.

Na pravej strane sa nachádza tiež plocha prispôsobená na montovanie skrutiek. Túto plochu lemuje čierny pracovný panel, ktorý slúži na uchytenie pracovných pomôcok, ako je kladivko, kombinačky či skrutkovač. Spolu obsahuje dielnička až 25 doplnkov. Vďaka tejto hre si dieťa užije dlhé hodiny zábavy. Popritom si však aj zlepší jemnú motoriku, získa cit pre detail a naučí sa manuálnej zručnosti, ktoré sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Do hry môže navyše prizvať aj kamarátov. Jeden bude pretekár na motorke a druhý jeho mechanik. Vyvinie si tak zmysel pre tímovú spoluprácu. Stolík je krásnym doplnkom do detskej izby. Jeho rozmery sú 50*26*75 cm. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov.

Detská sada pracovných nástrojov 3v1 Quatro Set Black&Decker Smoby elektronická

Smoby elektronický Black&Decker Quatro set 3v1 je prepracovaná, praktická a dizajnovo pekná hračka pre chlapcov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov. Je naozaj multifunkčná, pretože disponuje troma vymeniteľnými hlavicami, pričom každá plní inú funkciu. Je to ručná píla, vŕtačka aj brúska v jednom univerzálnom podaní. S touto hračkou sa z chlapca stane naozajstný malý kutil. Vyrobená je z kvalitných plastov, ktoré sú veľmi odolné a dlho vydržia, no zároveň sú príjemne na dotyk a šetrné k pokožke dieťaťa.  

Ergonomicky je prispôsobená na malú ručičku dieťaťa. Preto ho môže s istotou a správne uchopiť. Funguje na baterky a pri hre vydáva zvukové efekty, ktoré deti milujú a ešte viac umocnia zážitok z hry. Hra s takouto hračkou u detí rozvíja manuálnu zručnosť a jemnú motoriku, ktorá je v dospelosti veľmi dôležitá. Vhodná je pre deti vo veku od 3 rokov. Je prevedená v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii, čo jej dodáva moderný vzhľad. Jej rozmery sú 17,5*5*20 cm.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby  je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, preto sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Tento úžasný set dielničky a pracovného nástroja prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*26*75 cm
Celková výška75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,17 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.