Set pracovná dielňa Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a elektronická motorová píla

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black&Decker a elektronická motorová píla tvoria úžasnú a veľmi atraktívnu sadu hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých malých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby. Pri hrách s hračkami Smoby majú vaše deti zaručenú maximálnu bezpečnosť a zábavu dlhé hodiny. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black&Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Do dielne výborne zapadne realistická elektronická píla, ktorá je ideálna pre vašich malých majstrov.

Detská pracovná dielňa Black&Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a motorkou

Smoby detská pracovná dielňa Black&Decker je krásna a ideálna hračka pre malých chlapcov, ktorí sa radi hrajú na malých kutilov. Prevedená je v červenej a čiernej farebnej kombinácii a budí tak dojem skutočnej pracovnej pomôcky. Dielnička stojí na štyroch nohách, pričom medzi dvoma pármi je spojená konštrukciou X, takže je pevná a stabilná. Medzi týmito nožičkami sa nachádza naklonená polička na odloženie pracovného náradia, ako sú napríklad skrutky. Náradie je ergonomicky riešené tak, aby ho dieťa vedelo správne uchopiť a narábať s ním. Pracovná dielnička bola vyrobená so zreteľom na bezpečnosť, preto sú všetky tvary zaoblené.

Detská pracovná dielňa Black&Decker je dômyselne prepracovaná, komplexná a krásna hračka. Pracovná plocha je priestranná a malý kutil tak môže do sýtosti využiť svoju tvorivosť a vyrábať rôzne tvary. Na pravej strane pracovnej plochy je malý zverák, kde si môže malý kutil pridržať motorku alebo iné dielka. Zverák sa nastavuje otáčaním. Motorka sa dá rozobrať a naspäť zložiť za pomoci mechanickej vŕtačky, ktorá sa jednoducho ovláda stláčaním tlačidla. Svoje miesto ma na ľavej strane stolíku v špeciálnom držiaku.

Na pravej strane sa nachádza tiež plocha prispôsobená na montovanie skrutiek. Túto plochu lemuje čierny pracovný panel, ktorý slúži na uchytenie pracovných pomôcok, ako je kladivko, kombinačky či skrutkovač. Spolu obsahuje dielnička až 25 doplnkov. Vďaka tejto hre si dieťa užije dlhé hodiny zábavy. Popritom si však aj zlepší jemnú motoriku, získa cit pre detail a naučí sa manuálnej zručnosti, ktoré sú v neskoršom veku veľmi dôležité. Do hry môže navyše prizvať aj kamarátov. Jeden bude pretekár na motorke a druhý jeho mechanik. Vyvinie si tak zmysel pre tímovú spoluprácu. Stolík je krásnym doplnkom do detskej izby. Jeho rozmery sú 50*26*75 cm. Vhodný je pre deti vo veku od 3 rokov.

Detská motorová píla Black+Decker Smoby elektronická so zvukmi

Smoby detská píla Black+Decker je pekná elektronická hračka pre malých opravárov s realistickým dizajnom.  Elektronická motorová píla pre chlapcov vydáva zvuky ako ozajstná píla, preto sa chlapci cítia, ako keby sa hrali s reálnym nástrojom. Je maximálne bezpečná, vyrobená z kvalitného materiálu, so zamatovo jemným povrchom. Chlapčenská elektronická hračka je vhodná už od 3 rokov. Detská píla je úžasná hračka, s ktorou sa malí chlapci zabavia dlhé hodiny. Môžu sa veľa naučiť o tom, ako sa používajú pracovné nástroje a čo všetko je potrebné na rôzne opravy.

Malí výmyselníci sa veľmi radi hrajú s pracovnými nástrojmi, pretože sa pri takejto hre cítia ako dospelí. Je potrebná viesť najmenšie deti k hre na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k skutočnému svetu, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej elektronickej píly sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto pekná opravárska hračka pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby  je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, preto sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Tento úžasný set dielničky a detskej elektronickej píly prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*26*75 cm
Celková výška75 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,17 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné