Set pracovná dielňa Black+Decker Smoby s vŕtačkou a autoservis Autá Ice s autíčkom McQueen v kufríku

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black+Decker a autoservis s náradím Cars (Autá) je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých malých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black+Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Rafinovaný autoservis s náradím a autíčkom z rozprávky Cars zaujme každé dieťa. Pracovná dielnička s autom a autoservisom v kufríku sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov.

Pracovná dielňa pre deti Black+Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a autíčkom

Smoby pracovná dielňa Black+Decker je úžasná pracovná hračka pre chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo zábavných a maximálne zaujímavých doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a výmyselníkov. Medzi 92 doplnkami nájdete 7 pracovných nástrojov ako kladivo, skrutkovač, kliešte, kľúče a pílu, 20 skrutiek, mechanickú vŕtačku, stavebnicu auta, ktorá sa dá poskladať  na rôzne spôsoby. Okrem opráv sa deti môžu zahrať aj skladaním oranžového autíčka. Na dielni pre chlapcov nájdete viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára. Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračke sa dajú stiahnuť zadarmo zábavné aplikácie pre Android a IOS.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Kufrík s autom Flash McQueen Cars XRS Smoby a pracovným náradim a 23 doplnkov

Smoby súprava Cars Ice je úžasná multifunkčná hračka s rozprávkovým motívom, ktorá je vhodná pre chlapcov od 3 rokov. Chlapčenská hračka v sebe zahŕňa pracovné náradie, automobilové diely, rozoberateľné auto McQueen z rozprávky Autá. Celá táto pracovná sada pre chlapcov je zabalená v kufríku, ktorý je zároveň autoservis pre McQueena. Kufrík teda poslúži na prenos, uskladnenie a uloženie pracovného náradia a po rozobratí je súčasťou hier s autíčkom. Táto fantastická hračka poskytuje malým chlapcom – opravárom a závodníkom mnoho možností na hru, nikdy sa s ňou nebudú nudiť. Jedinečný dizajn a žiarivá červená farba autíčka sú zárukou, že jej neodolá žiadny malý chlapec.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Farebné hračky upútajú každé dieťa, sú hračky Smoby najlepším darčekom pre najmenšie deti. Sada dielničky a autíčka v kufríku s náradím je skvelá súprava hračiek chlapcov, ktorí sa radi hrajú na opravárov alebo na rýchle preteky. Navyše tento set prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,05 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.