Set pracovná dielňa Black+Decker Smoby s vŕtačkou a elektronický trenažér Autá V8 Driver a benzínová pumpa

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black+Deckerelektronický trenažér Autá V8 Driver benzínovou pumpu s elektronickými funkciami je perfektná sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetkých chlapcov od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black+Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Trenažér, ktorý simuluje jazdu na aute poteší všetkých závodníkov a rovnako aj benzínová pumpa, vďaka ktorej kedykoľvek natankujú.

Pracovná dielňa pre deti Black+Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a autíčkom

Smoby pracovná dielňa Black+Decker je úžasná pracovná hračka pre chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo zábavných a maximálne zaujímavých doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a výmyselníkov. Medzi 92 doplnkami nájdete 7 pracovných nástrojov ako kladivo, skrutkovač, kliešte, kľúče a pílu, 20 skrutiek, mechanickú vŕtačku, stavebnicu auta, ktorá sa dá poskladať  na rôzne spôsoby. Okrem opráv sa deti môžu zahrať aj skladaním oranžového autíčka. Na dielni pre chlapcov nájdete viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára. Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračke sa dajú stiahnuť zadarmo zábavné aplikácie pre Android a IOS.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Trenažér Flash McQueen Cars XRS Smoby

Smoby trenažér Autá 3 V8 Driver je skvelý elektronický simulátor pretekov, ktorý je vhodný pre chlapcov od 3 rokov. Detský autotrenažér s motívom obľúbenej rozprávky Autá 3 je fantastická hračka pre malých pretekárov a všetkých milovníkov jazdenia a áut. Má veľmi kvalitnú a pevnú konštrukciu z odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk. Chlapci sa na trenažéri zabavia dlhý čas, pretože v sebe zahŕňa množstvo funkcií. Patria k nim: elektronický volant, mechanické pedále, farebný podsvietený displej, simulácie rýchlej jazdy, nárazov, porúch, cúvania a mnoho ďalších zvukových a svetelných efektov. Spolu vydáva trenažér viac ako 10 rôznych zvukov. Na palubnej doske je displej zobrazujúci mapu závodnej trasy. Ďalej je tam tachometer, tlačidlá na zapnutie svetiel, trúba, zrýchlenie. Naviac je v balení aj držiak na smartphone, ktorý sa dá ľahkou upevniť na palubnú dosku.

hlapčenský trenažér je vynikajúcou replikou jazdy autom, počas ktorej sa chlapci budú cítiť ako profesionálni pretekári. Chlapci sa pri jazde na trenažéri cítia ako v kabíne ozajstného pretekárskeho auta. Sedačka v trenažéri je veľmi pohodlná, je ergonomicky vytvarovaná, dá sa nastaviť do 3 polôh. Prispôsobí sa výške dieťaťa, aby sedelo počas jazdenia maximálne pohodlne. Celý trenažér je ladený v červenej, čiernej a sivej farbe, ktoré sú typické pre rozprávku Autá 3. Detský trenažér Autá 3 V8 Driver je veľmi zábavná hračka, ktorá deti zaujme na dlhé hodiny, ale zároveň podporuje aj optimálny rozvoj detí.

Benzínová pumpa Autá 3 Smoby elektronická so zvukmi a svetlom červená

Elektronická detská benzínová pumpa Autá 3 Smoby je krásna detská hračka pre všetky deti od 3 rokov, najmä chlapcov, ktorí milujú hry s autíčkami. Benzínová pumpa pre deti je vyhotovená v obľúbenom červeno-čiernom dizajne s motívom Áut, modernej animovanej rozprávky, ktorú poznajú tisíce detí.

Tankovacia pištoľ poslúži každému malému šoférovi, aby si bezpečne doplnil benzín do nádrže a mohol sa tešiť na ďalšiu skvelú jazdu. Po každom tankovaní však nesmie zabudnúť odložiť tankovaciu pištoľ naspäť do držiaka, v súlade s bezpečnostnými predpismi. Praktický a prehľadný detský displej na benzínovej pumpe vášmu pretekárovi ukáže, koľko bude musieť zaplatiť za natankovaný benzín. O starosti s platením sa postará priložená platobná karta, vďaka ktorej môže malý nezbedník pokračovať v rýchlej jazde ďalej.

Benzínová pumpa od francúzskej spoločnosti Smoby pomôže chlapcovi aj pri kontrole technického stavu vozidiel. Na detskej pumpe chlapček nájde prenosný elektronický kontrolný modul, ktorý môže ľahko zložiť a ísť k autíčku skontrolovať, či sú všetky funkcie v poriadku. Kontrolný modul svieti a a vydáva realistické zvuky Bip, Bip, Bip, ktoré budú chlapčeka informovať o presnom technickom stave vozidla a či spĺňa bezpečnostné štandardy. Manuálne ovládané kontrolky pre kapacitu batérie, funkčnosti svetiel alebo hladinu oleja naučia malého pretekára, aká je norma pre spoľahlivý chod vozidla.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,05 kg
Farbahnedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné