Set pracovná dielňa Black+Decker Smoby s vŕtačkou a balančné odrážadlo Autá

Popis produktu

Set hračiek detská pracovná dielňa Black+Decker a balančné odrážadlo Autá Learning Bike je úžasná a veľmi atraktívna sada hračiek, ktorá sa hodí pre všetky deti od 3 rokov. Tieto krásne hračky pochádzajú od spoľahlivého francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou a zaručenou bezpečnosťou počas hier vašich ratolestí. Realistický dizajn, prepracované detaily a veľké množstvo doplnkov robia dielňu Black+Decker naozaj jedinečnou a originálnou. Balančný bicykel s rozprávkovým motívom Autá (Cars) sa bude páčiť chlapcom, ktorí milujú pohyb a jazdu na odrážadle. Pracovná dielnička s detským odrážadlom sa výborne dopĺňajú a spolu tvoria jeden dokonalý celok ideálny na hranie pre vašich malých nezbedníkov. Tento úžasný set dielničky s množstvom doplnkov a balančným bicyklom a prichádza v cenovo výhodnej ponuke, preto neváhajte a zaobstarajte ho svojim ratolestiam.

Pracovná dielňa pre deti Black+Decker Smoby s mechanickou vŕtačkou a autíčkom

Smoby pracovná dielňa Black+Decker je úžasná pracovná hračka pre chlapcov od 3 rokov. Zahŕňa v sebe množstvo zábavných a maximálne zaujímavých doplnkov, vďaka čomu je zárukou hodín plných zábavy a majstrovania pre malých opravárov a výmyselníkov. Medzi 92 doplnkami nájdete 7 pracovných nástrojov ako kladivo, skrutkovač, kliešte, kľúče a pílu, 20 skrutiek, mechanickú vŕtačku, stavebnicu auta, ktorá sa dá poskladať  na rôzne spôsoby. Okrem opráv sa deti môžu zahrať aj skladaním oranžového autíčka. Na dielni pre chlapcov nájdete viacero úložných priestorov a boxov pre drobné skrutky a iné nevyhnutné náradie pre opravára. Pracovný stôl pre chlapcov je vyrobený z jemného, ale pevného a kvalitného plastu, stojí na 4 pevných nohách. K hračke sa dajú stiahnuť zadarmo zábavné aplikácie pre Android a IOS.

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život takého opravára. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Používaním nástrojov, skladaním autíčka sa podporuje aj rozvoj logického myslenia a koncentrácie. Keď sa deti hrajú na opravy v dome alebo vonku, rozvíjajú tým aj svoju fantáziu a kreativitu. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná opravárska sada pre chlapcov Smoby s originálnym dizajnom.

Balančné odrážadlo Autá Learning Bike Smoby od 2 rokov

Balančné odrážadlo pre chlapcov Learning Bike s motívom chlapčenskej rozprávky Autá (Cars) je skvelým prostriedkom pre aktívny pohyb detí na čerstvom vzduchu. Balančný bicykel Autá od popredného francúzskeho producenta hračiek Smoby je určený pre chlapcov vo veku od 2 rokov. Deti sa s balančným odrážadlom Learning Bike Smoby učia udržiavať rovnováhu a pritom aktívne športujú. Balančné odrážadlo Learning Bike má červeno-sivé farebné prevedenie doplnené o detaily v žltej farbe.  Riadidlá detského odrážadla zdobí obrázok autíčka z rozprávky Autá. Detské balančné odrážadlo je veľmi pohodlné a bezpečné. 

Odrážadlo sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Detské balančné odrážadlo má pevnú kovovú konštrukciu a výškovo nastaviteľné sedadlo. Je to skvelý medzistupeň pri prechode z detskej trojkolky na prvý bicykel. Rozmery odrážadlá sú 76*40*49 cm. Výška sedadla je 35 cm. Odrážadlo má kvalitné kolesá pre hladkú a tichú jazdu. Výrobca myslel aj na praktickú stránku odrážadla a vybavil ho stojanom pre ľahké parkovanie. Pri jazde na odrážadle sa dieťa musí spoliehať na seba, naberá istotu a učí sa udržiavať rovnováhu, Dieťa jazdou na balančnom odrážadle spevňuje svaly chrbta a krížov, posilňuje nohy a cibrí rovnováhu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca veľmi kvalitných plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Všetky detské hračky od výrobcu Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier chránené pred poranením. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé. Hračky Smoby upútajú každé dieťa, a preto sú najlepším darčekom pre najmenšie deti. Zakúpte cenovo výhodný set hračiek, pracovnú dielňu s množstvom doplnkov a rozprávkové odrážadlo, aj vašim malým nezbedníkom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery79*39*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia49*16*76 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,05 kg
Farbaoranžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.