Set pieskovisko Vario BIG štvorlístok zelené s plachtou a fúrik s vedro setom a kosačka na trávu od 12 mes

Popis produktu

Výhodný set hračiek pre deti od 12 mesiacov obsahuje pieskovisko Vario BIG v tvare štvorlístka, fúrik s vedro setom a kosačku na trávu. Set hračiek je cenovo výhodnejší ako kúpa hračiek samostatne. Deti si s týmto setom hračiek užijú na záhrade veľa zábavy.

Detské pieskovisko štvorlístok Vario BIG s plachtou od 12 mesiacov

Detské pieskovisko Vario je nádherný záhradný doplnok a hračka v jednom pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Súčasťou pieskoviska pre deti je aj praktická nylonová plachta zelenej farby, ktorou sa dá pieskovisko zakryť a ochrániť pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Elastický okraj s háčikmi, ktoré sa zasúvajú pod spodnú časť pieskoviska zabezpečí, že plachta výborne tesní. Kryt na pieskovisko je vodeodolný, odolný voči UV žiareniu, neznečisťuje sa. Materiál použitý na kryt je priedušný, preto pomáha chrániť pieskovisko pred vlhkosťou a vznikom plesní.

Pieskovisko má príjemnú zelenú farbu a je vyrobené z kvalitného plastu v Nemecku. Detské pieskovisko má dynamický tvar štvorlístka so 4 okrúhlymi rohmi a je dostatočne priestranné pre hru viacerých detí. Veľkou výhodou je, že sa dá rozložiť na 4 samostatné kusy. Sedadlá sú široké a pohodlné s výškou 18 cm. Do pieskoviska sa dá nasypať 150 kg piesku. UV filter chráni farby proti vyblednutiu. Výrobca poskytuje nadštandardnú záruku 3 roky. Rozmery pieskoviska sú 112*112*18 cm.

Vlastnosti

  • pre deti od 12 mesiacov
  • nemecká kvalita a dizajn
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • neobsahuje malé časti ani ostré hrany
  • kvalitný materiál a prepracované detaily
  • UV filter chráni hračky proti vyblednutiu
  • rozvoj predstavivosti a motorických zručností

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Kosačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffier so zvukom a funkciami od 18 mes

Detská kosačka na trávu XL Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier je výborná záhradná hračka pre všetky neposedné deti od 18 mesiacov. Kosačka na trávu je vyrobená z kvalitného plastového materiálu, s odolnými vlastnosťami. Jej súčasťou je aj otvárateľný kôš na trávu, ktorý sa dá na kosačku kedykoľvek pripevniť. Stabilnú a jednoduchú manipuláciu umožňujú 4 čierne kolieska a ergonomická rukoväť, prispôsobená pre detské rúčky. Pri ťahaní červeného štartovacieho lanka vydáva kosačka mechanický zvuk ako pri skutočnom štartovaní. Na nádrži sa nachádza červený palivový uzáver, vďaka ktorému je hra pre deti ešte realistickejšia.

Fúrik s dvoma kolesami Garden&Seasons Écoiffier od 18 mes

Detský fúrik Garden&Seasons od francúzskeho výrobcu Écoiffier je krásny tyrkysovo-zelený plastový fúrik, ktorý poteší každé dieťa už od 18 mesiacov. Plastový materiál, použitý pri výrobe, je na dotyk príjemný a vďaka 2 predným kolieskam sa fúrik ľahko ovláda. Rukoväte sú prispôsobené pre malé detské rúčky, dieťa pociťuje istotu a stabilitu pri manipulácii s fúrikom a prepravovaní nákladu. Nízka váha fúrika pomôže pri udržiavaní rovnováhy. Dieťa si v ňom môže prevážať piesok, hračky alebo čokoľvek iné. Rozmery fúrika sú 59*30*32 cm.

Veľký vedro set s krhlou Ryba Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier je set do piesku s veľkým vedierkom, krhlou, sitkom, lopatkou, hrabľami a formičkou hviezdice vhodný pre chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov. Tento set svojim oranžovo - červeným farebným prevedením s obrázkom rybičky zaujme každého chlapca či dievča. Všetky komponenty sú vyrobené z pevného a kvalitného plastu vo Francúzsku. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Výborne sa hodí na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku.

Hračky od francúzskeho výrobcu Écoiffier nepodliehajú náhodným módnym vplyvom, ale jasne sa zameriavajú na motorický, duševný a spoločenský rozvoj dieťaťa. Écoiffier je francúzska firma s tradíciou už od roku 1945. Do vývoja hračiek dáva výrobca maximum svojich dlhoročných skúseností.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery112*112*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia101*24*31 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné