Set pieskovisko VARIO BIG štvorlístok zelené s krycou plachtou a odrážadlo s hojdačkou Maestro od 12 mes

Popis produktu

Set pieskovisko Vario BIG odrážadlo s hojdačkou Maestro s elektronickým volantom predstavuje výbornú voľbu pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov. Set hračiek môžete získať za akciovú cenu, takže pri nákupe výrazne ušetríte. Hračky v sete spolu pekne ladia, sú vyhotovené z prvotriednych materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od nemeckého BIG a francúzskeho Smoby sú symbolom odolnosti a kvality.

Detské pieskovisko štvorlístok Vario BIG s plachtou od 12 mesiacov zelené

Pieskovisko Vario BIG je kvalitné pieskovisko, ktorý má rozmery 112*112*18 cm. Do pieskoviska sa zmestí 150 kg piesku, má zaujímavý tvar štvorlístka so 4 zaoblenými rohmi. Praktická súčasť pieskoviska je plachta, ktorou môžete pieskovisko prikryť. Medzi veľké výhody detského pieskoviska patrí jeho jednoduché rozloženie a následné odloženie. Detské pieskovisko Vario s plachtou preto nesmie chýbať ani na vašom dvore alebo v záhrade.

Vlastnosti

  • detské pieskovisko s oblými hranami
  • vhodné od 12 mesiacov
  • 150 kg piesku
  • pôdorys s rozmermi 112*112*18 cm
  • plachta na prikrytie
  • anti UV filter proti vyblednutiu farieb

Odrážadlo Maestro II Balade Smoby s hojdačkou od 6 mesiacov

Smoby autíčko Maestro II Balade je červeno-žlté odrážadlo pre deti s klaksónom na volante, ktorý funguje na batérie a vydáva 3 rôzne melódie. Detské odrážadlo rastie s dieťaťom od 6 do 36 mesiacov. Autíčko má vodiacu kovovú tyč s pohodlným držadlom, stojí na hojdacej časti a kým má dieťa len 6 mesiacov je to pre neho ideálne sedenie s vysokým operadlom. Má ergonomicky vytvarované sedadlo. Dieťa si môže oprieť aj hlavičku, sedí v ňom ako v kočíku. Po oboch stranách detského odrážadla a vpredu, sú široké bezpečné plastové zábrany, aby dieťa nepadalo a pohodlne sa mohlo oprieť o ktorúkoľvek stranu. Ochranu zabezpečuje aj trojbodový bezpečnostný pás.

8-mesačné dieťa je ako v kočíku, ale viac si užíva takúto jazdu v peknom aute s klaksónom. Nožičky má na širokých stúpačkách. 10-mesačné dieťa sa už učí chodiť, robí prvé krôčiky a odzadu sa drží opierky auta a využíva ho ako stabilnú oporu pri chodení a vodiaca tyč a stúpačky sú už odmontované. 12-mesačné dieťa už samostatne sadá na autíčko a odráža sa nožičkami a posúva sa dopredu, vozí sa a užíva si samostatnosť. Kvalitné kolesá dodávajú na komforte jazdy. Celé detské odrážadlo je ergonomicky pohodlne a bezpečne riešené. Vpredu je držiak na mobilný telefón s telefónom a pekná vysmiata tvárička auta. Detské odrážadlo je vkusne vyzdobené nálepkami. Pestrofarebné doplnky podporujú veselý vzhľad autíčka. Rozmery detského odrážadla sú 60*47*56 cm. Volant odrážadla má vôľu do strán 30°.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť svojich produktov, vyrábaných podľa prísnych noriem a európskeho štandardu. Je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality.

Doprava 59
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodGermany
Rozmery112*112*18 cm
Celková výška18 cm
Rozmery balenia101*24*31 cm
Celková dĺžka112 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Nosnosť50 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné