Set pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a odrážadlo s gumenými kolesami a klaksónom od 12 mes

Popis produktu

Set hračiek - pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a odrážadlo Sport Bike s elektronickým klaksónom je obľúbená sada hračiek pre chlapcov a dievčatá od 12 mesiacov, ktoré milujú pohyb na čerstvom vzduchu. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe setu hračiek ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Akciový set kvalitných hračiek pochádza z dielne renomovaného nemeckého výrobcu BIG, s ktorými zažije dieťa veľa radostných chvíľ a taktiež mu dlho vydržia. 

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Odrážadlo motorka Sport Bike Green BIG so zvukom a široké dvojité gumené kolesá zelené od 18 mes

Detská motorka Sport Bike je fantastické odrážadlo pre deti s tým najmodernejším dizajnom. Má nádherné čierno-oranžové sfarbenie, do ktorého sa zamiluje každý malý jazdec. Vynikajúcim doplnkom motorky je elektronický zvukový modul, ktorý funguje na 1 gombíkovú batériu (CR2032). Testovacia batéria je súčasťou balenia, je potrebné čo najskôr ju vymeniť. Elektronický klaksón vydáva zvuky zapnutého motora, trúbenia a zvyšovania rýchlosti. Výborne podčiarkuje realistický dizajn detskej motorky. Detská motorka má nosnosť 25 kg a je prispôsobená na jazdu v interiéri a exteriéri. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. 

Odrážadlo v tvare motorky je vyrobené z kvalitných plastových materiálov. Konštrukcia odrážadla je maximálne prispôsobená potrebám najmenších detí. Riadidlá sa dajú ľahko uchopiť, sedadlo je veľmi pohodlné. Deti si pri jazde na motorke trénujú svoj zmysel pre rovnováhu tým najzábavnejším spôsobom. Pomáhajú im pri tom široké kolesá z kvalitnej gumy, ktoré umožňujú hladkú a tichú jazdu. Tiež sa posilňuje svalstvo na nohách a jemná motorika detí. Perfektný ergonomický tvar a nízke ťažisko odrážadla zvyšujú stabilitu motorky, aby nedošlo k prevráteniu ani pri rýchlejšej jazde. Rozmery motorky sú 63*35*36 cm. Výška sedadla je 29 cm.

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Note383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.