Set pieskovisko Sandy BIG s pevným krytom a nákladné auto s bagrom a nakladačom

Popis produktu

Set hračiek - pieskovisko Sandy BIG nákladné auto s bagrom a nakladačom je moderná  sada hračiek pre chlapcov od 12 mesiacov, ktoré milujú pohyb na čerstvom vzduchu. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe setu hračiek ušetríte viac, ako pri kúpe hračiek samostatne. Výhodný set kvalitných hračiek pochádza z dielne renomovaného nemeckého výrobcu BIG, hračky spolu krásne ladia a deti sa s týmto setom hračiek zabavia na veľmi dlhý čas.

Pieskovisko s vodnou dráhou Sandy BIG s krytom a objemom 239 litrov

Pieskovisko Sandy značky BIG je jedna z najpopulárnejších hračiek v danom rade. Pieskovisko nemeckého výrobcu BIG pojme 383 kg piesku a je vybavené krytom proti nečistotám. Pieskovisko v zelenej farbe je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 138*138*27 cm, vnútorné rozmery sú 100*100 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť a v prípade, že ho chcete presunúť na iné miesto, ho môžete opäť rýchlo rozložiť. Súčasťou balenia je skladací kryt, v ktorom sú vyryté dráhy, takže dieťa sa môže v pieskovisku hrať aj s autíčkami. V prípade, že napustíte dráhy vodou - budú slúžiť ako kanály pre plavbu lodí. Kryt je na pieskovisku mimoriadne dôležitý, zabraňuje špineniu zvierat do herného prostredia dieťaťa a neprepustí nafúkavané nečistoty do piesku.

Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie. Detské pieskovisko Sandy BIG je chránené UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Pieskovisko je vyrobené z kvalitného a stabilného plastu. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Nákladné auto pre deti Power BIG pracovný stroj dĺžka 16 cm od 2 rokov žltý

BIG Power nákladné auto je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detské nákladné autogumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má vyklápaciu korbu, takže dieťa naň môže naložiť piesok či kamienky, prepraviť náklad na mieste určenia a jednoducho vyklopiť. Nákladné auto je skvelou hračkou pre deti od 2 rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Toto nákladné auto s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie.

Nakladač pre deti Power BIG dĺžka 23 cm od 2 rokov žltý

BIG Power čelný nakladač je krásna a kvalitná hračka pre deti. Detský nakladačgumené kolesá, vďaka ktorým dieťa pri hre nepoškriabe podlahu. Pracovný stroj pre deti v krásnom žltom  prevedení je vyrobený z kvalitného plastu v Nemecku. Auto má pohyblivú lyžicu s úchytom prispôsobeným pre detské rúčky. Nakladač je skvelou hračkou pre deti od dvoch rokov, neobsahuje malé časti a je určené pre hru vnútri i vonku. Tento nakladač s pohyblivými časťami rozvíja detskú predstavivosť, motorické zručnosti a logické myslenie. Detský nakladač je dlhý až 24 cm. 

Detský bager Power BIG pracovný stroj dĺžka 24 cm od 2 rokov žltý

Bager pre deti Power BIG je detské autíčko na hranie, ktoré je vhodné už od 24 mesiacov. Pracovné autíčko pre deti má gumené kolesá a pohyblivú prednú lyžicu. Bager pre deti má rozmery 23*10*12 cm. Je vhodný na hru v byte, v dome alebo v záhrade.

  • detské autíčko
  • bager s pohyblivou lyžicou
  • rozmery 23*10*12 cm
  • od 24 mesiacov
  • nadštandardná záruka 3 roky

Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné. 

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery138*138*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia117*60*41 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť16,8 kg
Nosnosť383 kg
Objem L239 l
Note383 kg sand
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.